STROMEČEK SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ zahajuje | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


STROMEČEK SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ zahajuje


Podnikatelé na svém slavnostním setkání otevřeli charitativní akci Stromeček splněných přání, která přinese radost do azylového domu, do Domova pro matky s dětmi v Hradci Králové na Pouchově. Již třetím rokem budou předány vánoční dárky dětem, ke kterým nebyl osud příliš laskavý.

Členové a přátelé Českého klubu podnikatelů spolupracují na projektech, které s pomocí občanů Hradce Králové, pomohou dětem bez domova. Český klub podnikatelů se stal patronem azylového domu, Domova pro matky s dětmi, od začátku svého vzniku. Většina malých klientů, dětí žijících v tomto zařízení, zažila krutosti a hrubosti, pro které musely odejít ze svých domovů a vyhledat dočasné zázemí. Dosud největším charitativním projektem je Stromeček splněných přání, který pomůže Domovu pořídit dárky, které si jejich rodiče nemohou dovolit. Pro mnohé děti budou tyto vánoce první prožité v bezpečí, bez křiku a násilí. Projekt má jasný a transparentní záměr, kterým je zajistit konkrétní individuální vánoční dárek. Životní příběhy dětí a jejich mnohdy velmi skromná přání budou tradičně umístěna na kartách. Akce bude zahájena 14. prosince v 15 hodin v OC Atrium za účasti partnerů akce, zástupců Domova pro matky s dětmi a primátora Hradce Králové, který přijal záštitu a charitativní projekt osobně podpořil. Krátkého kulturního programu se ujaly děti ze ZUŠ Střezina. Dárky bude možné nosit do OC Atrium v centru města do 18. prosince, vždy od 15 ti do 18 ti hodin. Předány pak budou za účasti partnerů a médií 19. prosince 2011 přímo v Domově pro matky s dětmi na Pouchově.
Stromeček splněných přání a ostatní charitativní projekty Českého klubu podnikatelů jsou věnovány dětem z tohoto zařízení proto, že se na ně dosud zapomínalo, nebo o nich veřejnost vůbec nevěděla. Domov pro matky s dětmi je krásná, upravená, čistá budova. Je moderně zařízená, s pěkně vybavenými pokojíčky, společenskou místností, zahradou pro děti a týmem zkušených pracovníků. Posláním zařízení, které provozuje Oblastní charita, je pomáhat matkám nebo otcům s dětmi v nepříznivé životní situaci, která je spojená se ztrátou bydlení. Cílem je zajistit jim dočasné bezpečné zázemí pro nabrání sil a pomoc se startem nové cesty jejich životů.
Kontakt:

Bohdana Kašparová
jednatelka
bohdana@service4b.cz
www.ceskyklub.cz
602420353
491006033


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 12. 2011 10:51
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: S4B s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
SERVICE FOR BUSINESS
- ČESKÝ KLUB PODNIKATELŮ
- firemní akce
- komunikace
- administrativa
- dárky
- atd.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.