Strom splněných přání se rozzářil a plní sny dětí z azylových domů | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Strom splněných přání se rozzářil a plní sny dětí z azylových domů


Strom splněných přání přináší dárky dětem z azylových domů. Ve spolupráci s Armádou spásy ho v sobotu 12. listopadu v pravé poledne v obchodním centru Šestka rozsvítila Ilona Csáková společně s Gábinou Partyšovou, Varhanem Orchestrovičem Bauerem a dalšími známými osobnostmi. Každý má nyní možnost vybrat si ze Stromu dětské přání a udělat krásné Vánoce těm dětem, které zatím neměly tolik štěstí.

Slavnostního rozsvícení Stromu splněných přání se kromě patronky azylových domů pro matky s dětmi Ilony Csákové zúčastnily také další slavné maminky, jako například Nela Boudová či Eva Muková. Splnit tajná dětská přání, která jsou ve Stromu skrytá, je možné až do 18. prosince. Přijďte a vykouzlete vánoční radost dětem v azylových domech!Kontakt:

Andrea Pitronová
andrea.pitronova@crestcom.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 11. 2011 14:06
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Obchodní centrum Šestka (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Základní informace o obchodním centru Šestka:
Obchodní centrum Šestka nedaleko letiště Praha-Ruzyně na křižovatce Evropské ulice a Pražského dálničního okruhu bylo otevřeno v listopadu 2006. Na ploše více než 27.500 m2 nabízí svým návštěvníkům stovku obchodů včetně restaurací, kaváren a rychlého občerstvení. Vedle hypermarketu Albert se zde nachází prodejny populárních módních značek, luxusních oděvů, obuvi i vybavení pro sport a volný čas. Je zde knihkupectví, parfumerie, obchody s elektronikou a domácími spotřebiči i hračkami. Součástí OC Šestka je také banka, kadeřnictví, nehtové studio, květinářství, rychločistírna, značková prodejna a servis mobilních telefonů, optika nebo dětský koutek. Obchodní centrum provozuje také bezplatné autobusové linky na trase Dejvická – obchodní centrum Šestka – Dejvická, Slaný – obchodní centrum Šestka – Slaný a Kladno – obchodní centrum Šestka – Kladno. Zdarma je také parkování a wi-fi připojení na internet.


Neobvyklé architektonické pojetí obchodního centra se zelenými zatravněnými stěnami a originálním střešním parkovištěm umožnilo zakomponování do okolní krajiny a podtrhlo ekologický ráz projektu. Interiéry obchodního centra jsou vybaveny celou řadou designových prvků. Obchodní centrum Šestka z dílny studia d u m architekti získalo třetí místo v architektonické soutěži Grand Prix architektů v kategorii novostavba roku 2007.

O společnosti CA Immo
Společnost CA Immo byla založena v roce 1987. Investuje do komerčních nemovitostí (speciálně kancelářských budov) v Rakousku, Německu a střední a východní Evropě. Akvizicí společnosti Europolis získala společnost aktiva v hodnotě cca 1,5 miliardy eur. Majetek spravovaný společností CA Immo činí od začátku roku 2011 více než 5 miliard eur, z toho aktiva ve východní, střední a jihovýchodní Evropě a Německu představují cca 40 %. Portfolio skupiny v České republice zahrnuje 230 000 m2 pronajímatelné plochy v celkové hodnotě cca 440 milionů eur a to včetně pražských kancelářských budov Kavčí Hory Office Park, Technopark, Danube House, Nile House, a Amazon Court, obchodního centra Šestka, dvou hotelů a anglické mezinárodní školy. CA Immo je kótovaná na vídeňské burze od roku 1988 a v současné době je obchodovatelných 83 % jejích akcií.

Pro další informace kontaktujte:

CA Immo Real Estate Management Czech Republic s.r.o.
Václav Jonáš
Head of Asset Management
tel.: + 420 233 109 322
e-mail: vaclav.jonas@caimmo.cz
www.caimmoag.com

DTZ Czech Republic, a.s.
Romana Petráňová
Marketing Manager OC Šestka
tel.: +420 225 023 102
e-mail: romana.petranova@dtz.com

Crest Communications a.s.
Andrea Pitronová
Account Manager
tel.: + 420 222 927 111
e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz
www.crestcom.cz
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.