STROJÍRNA OSLAVANY má nové školicí středisko | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


STROJÍRNA OSLAVANY má nové školicí středisko


Dne 13. 1. 2011 ve 14.00 hod. byl v prostorách společnosti STROJÍRNA OSLAVANY, spol. s r.o. v Oslavanech slavnostně zahájen provoz školicího střediska této společnosti. Školitelé i posluchači zde mají k dispozici moderní audiovizuální a výpočetní techniku, stejně jako mnohé edukační pomůcky a programy.

Vzdělávací podnikatelsko-technické centrum KUKLA, jak zní celý název střediska, bude sloužit primárně jako školicí pracoviště pro vlastní zaměstnance. K těmto účelům je vybaveno simulátory řídicích systémů obráběcích strojů a dalšími prostředky pro výuku (programování, odstraňování běžných závad strojů a řídicích systémů, programů pro měření apod.).

Komfort těchto prostorů však budou moci využít nejen zaměstnanci STROJÍRNY OSLAVANY ale i spolupracujících firem, institucí v regionu a dokonce široká veřejnost. Pronájem střediska pro realizaci hromadných školení, nejrůznějších pracovních mítinků a společenských i soukromých setkání je druhotným cílem projektu spolufinancovaného ze strukturálních fondů EU.

Zajímavostí školícího centra je původní historické atrium se 14 metrů vysokým stropem a výbornou akustikou. Výměra atria je 197 m2 a kapacita až 150 míst, což spolu s reprezentativním vzhledem předurčuje tento prostor právě k pořádání pracovně-společenských akcí.

Během slavnostního zahájení měli pozvaní hosté možnost prohlédnout si celé školicí středisko i okolní prostory. Rovněž navštíví provoz nové lakovny a expedice, který je spolu s podstatným rozšířením stávajícího informačního systému Helios Orange také pořízen v rámci Operačního programu Podnikání a inovace.
Kontakt:

Jana Pokorná
PR referentka
jana.pokorna@pchelp.cz
www.pchelp.cz
+420 603 200 451


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 2. 2011 22:01
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: PC HELP, a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Na českém trhu má společnost PC HELP, a.s. více než dvacetiletou tradici a v kraji Vysočina je předním dodavatelem ICT pro podnikovou sféru. Své aktivity rozvíjí i na Slovensku.
Zaměřuje se na oblast komplexních informačních systémů, systémů pro řízení lidských zdrojů, tepelné a bytové hospodářství, vodohospodářství, podporu vzdělávání formou e-learningu, na oblast webových aplikací, systémů pro veřejnou správu i řešení na míru.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.