STŘÍBRNÁ KORUNA pro Zlatý fond ČP INVEST | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


STŘÍBRNÁ KORUNA pro Zlatý fond ČP INVEST


Praha (3. června 2011) – Po loňském umístění potvrzují fondy ČP INVEST své výjimečné postavení i v tomto roce. V letošním ročníku soutěže Zlatá koruna, v rámci které hodnotí laická i odborná veřejnost finanční produkty dostupné na českém trhu, ocenila finanční akademie Zlatý fond ČP INVEST. Tento akciový fond získal v kategorii podílových fondů STŘÍBRNOU KORUNU. Patří tak mezi nejlépe hodnocené fondy v České republice.

Zlatý fond ČP INVEST je svým profilem naprosto unikátní na českém trhu, protože se zaměřuje na investice do drahých kovů, zejména zlata a stříbra, ale rovněž i těžařských společností. Tato investiční strategie již od svého počátku v roce 2006 ukazuje, že tento typ fondu by neměl chybět v žádném akciovém portfoliu pro své nadprůměrné zhodnocení a nezávislé chování proti akciovým a dluhopisovým trhům. Jde o jeden z mála instrumentů, který investorům nabízí ochranu před inflací, dluhovými problémy či geopolitickými konflikty. Fond je spravován Generali PPF Asset Managementem, který je dle nejnovějších údajů Asociace pro kapitálový trh ČR největším správcem aktiv v České republice (majetek pod správou přes 202 mld. Kč).

Slavnostní předání ocenění proběhlo včera večer na tradičním galavečeru v TOP HOTELu Praha. „Opětovné ocenění našich fondů v této prestižní soutěži je pro nás signálem potvrzujícím kvalitu našich produktů
a věřím, že stejně pozitivně bude vnímáno i našimi klienty,“ uvedl Michal Maďar, předseda představenstva
a generální ředitel ČP INVEST.

ČP INVEST má dále ve své nabídce pět investičních programů a soubor dvanácti otevřených podílových fondů projektovaných pro široké spektrum klientů. Pro dlouhodobé pravidelné investování je určen speciální produkt životního cyklu PARTNER Invest. Zájemci o investování mohou volit rovněž ze čtyř investičních programů a šesti fondů Generali PPF Invest vedených v eurech, pro které je ČP INVEST výhradním celosvětovým distributorem.
Kontakt:

Ing. Šárka Vrecenková
PR a komunikace
vrecenkova@cpinvest.cz
cpinvest


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 6. 2011 10:00
Kategorie: Finance
Název zdroje: ČP INVEST investiční společnost, a.s. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
ČP INVEST investiční společnost, a. s. je společně se svou mateřskou Českou pojišťovnou, a. s. součástí Generali PPF Holdingu B.V., který působí ve 14 zemích střední a východní Evropy. Generali PPF Holding spravuje prostřednictvím svých dceřiných společností aktiva ve výši přes 15 miliard euro a poskytuje v regionu služby více než 13 milionům klientů. Generali PPF Holding má sídlo v Nizozemsku a jeho hlavní organizační složka sídlí v České republice v Praze. Generali PPF Holding B.V. je společný podnik
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.