Street Dance Kurzy Olomouc 2012 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Street Dance Kurzy Olomouc 2012


Zápis do kurzů pouličního tance (street dance) v Olomouci pod záštitou největšího českého street dance magazínu HipHopDance.cz. Pro všechny věkové kategorie, pro úplné začátečníky i pokročilé tanečníky.

Jste z Olomouce nebo okolí a rádi byste navštěvovali taneční kurzy hip hopu, house dance, funky, dancehallu, mtv dance nebo třeba break dance? V tom případě rozhodně věnujte pozornost zápisu do street dance kurzů, které budou v Olomouci už počtvrté probíhat pod záštitou největšího českého street dance magazínu HipHopDance.cz.

V září loňského roku se v Olomouci stávající kurzy hip hopu a house dance rozrostly např. o lekce zaměřené výhradně dámským tanečním stylům a vzhledem ke kladným ohlasům se i letos v únoru bude nabídka kurzů rozšiřovat. Ze široké nabídky si tedy vybere určitě každý bez ohledu na věk nebo taneční zkušenosti (kurzy jsou určeny i pro absolutní začátečníky).

Všechny níže uvedené kurzy budou probíhat v období únor – červen 2012 v zrcadlovém sále 331 Dance Studia Olomouc. Zápis probíhá prostřednictvím webu www.331.cz, kde také naleznete veškeré informace.

KURZ HIP HOP & HOUSE
Hip hop a house dance jsou dva základní taneční styly spadající pod pouliční tanec, resp. street dance. Proto je tento kurz určen především všem začínajícím a mírně pokročilým tanečníkům, kteří se s těmito tanečními styly chtějí seznámit. Důraz tedy bude kladen na základní prvky a techniku, nedílnou součástí kurzu je ale také výuka choreografií a trénink freestylu. Kurz bude probíhat vždy v pondělí od 16:30 hod. (90 min. lekce) a ve středu od 17:45 hod. (60 min. lekce).

KURZ LADIES DANCE
Kurz nazvaný Ladies Dance je určený především (nikoliv však pouze) všem slečnám, dívkám a dámám, které se chtějí naučit, příp. zdokonalit v tanečních stylech, které jsou určeny především pro ně. Vyučovat se bude např. dancehall, waacking, mtv style, rnb, afro house, vogue, atd. Unikátní na tomto kurzu je, že jednotlivé lekce povedou různé lektorky z různých měst (specialistky na daný taneční styl). Za jednu cenu a na jednom místě tedy v podstatě získáte workshopy, za kterými ostatní musí cestovat min. po celé Moravě. Kurz bude probíhat vždy 1x za 14 dnů ve středu od 19:00 hod.

KURZ ALLSTYLE
Jak už název prozrazuje, kurz nazvaný Allstyle bude věnován všem tanečním stylům spadajícím pod street dance. Na jednotlivých lekcích lektoři zabrousí kromě hip hopu a house dance také do poppingu nebo lockingu, nebudou chybět lekce mtv dance, c-walku nebo v poslední době velmi populárních choreografií na dubstep. Kurz bude probíhat vždy 1x za 14 dnů ve středu od 19:00 hod.

KURZ KIDS DANCE
Kurz Kids Dance je určený dětem ve věku cca 5-12 let, které zatím nemají s tancem žádné zkušenosti. Jde o „taneční přípravku“, resp. pohybovou průpravu. Unikátní na tomto kurzu je, že bude spojený s výukou angličtiny. Úroveň bude určena až na základě znalostí přihlášených účastníků. Za předpokladu, že půjde o úplné začátečníky, bude část lekcí věnována teoretické výuce angličtiny. Cílem je, aby výuka v druhé části kurzu mohla probíhat celá v angličtině … Lekce Kids Dance budou probíhat vždy v pátek od 16:30 hod.

KURZ BREAK DANCE
Pro všechny zájemce o b-boying je připraven kurz Break Dance. Ten je určen absolutním začátečníkům i mírně pokročilým tanečníkům a bude se skládat z výuky toprocku, footworku, freezů a později i power moves. Kurz Break Dance bude probíhat vždy v pátek od 18:00 hod.

KURZ FIT DANCE
Bojíte se, že pro vás budou běžné lekce street dance příliš těžké? Rádi byste se pravidelně hýbali, ale přes týden nemáte čas? Myslíte si, že byste si na běžné lekci připadali příliš staří? Pokud jste si alespoň na jednu otázku odpověděli kladně, vyzkoušejte kurz Fit Dance, který je určený pro tzv. „víkendové tanečníky“. Jde v podstatě o spojení street dance a fitness, výuka tedy bude oproti běžným lekcím méně náročná po technické stránce a více zaměřena na fyzickou aktivitu. Lekce budou probíhat každou neděli od 17:30 hod.

Jednotlivé lekce povedou zkušení lektoři, specialisté na daný taneční styl. Za uplynulý půlrok se na kurzech vystřídalo deset lektorů z celé Moravy, nyní bude tento počet ještě navýšen.

Veškeré informace o kurzech i speciálních slevových akcích včetně registrace najdete na webových stránkách 331 Dance Studia www.331.cz.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 1. 2012 10:37
Kategorie: Společnost a životní styl
Název zdroje: 331 Dance Studio Olomouc (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Taneční studio v centru Olomouce věnující se především tanečním stylům spadajícím pod pouliční tanec (street dance).
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.