Středoškolští učitelé na skok ve štíhlé logistice | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Středoškolští učitelé na skok ve štíhlé logistice


Poslední z trojice seminářů IQ Industry, který připravila firma WITTE Automotive, zavedl třináct účastníků – středoškolských pedagogů z celého Karlovarského kraje do logistické praxe.

„Obecně projekt IQ Industry, realizovaný v letech 2010 – 2012, klade důraz na další odborné vzdělávání vyučujících SOU a SOŠ. Pro nás je podstatné, že učitelé budou znalosti štíhlé logistiky a dalších moderních logistických konceptů předávat dále a přiblíží vyučovanou látku reálné praxi. Odborníci WITTE Automotive Ondřej Petrželka a Pavel Marek pojali tento seminář jako den v logistické praxi. Krátký úvod doprovázela řada ukázek plánování logistických toků nebo skladovacích systémů,“ říká Martina Poštová, tisková mluvčí.
„Vtáhli jsme učitele do logistického koloběhu: dopoledne bylo o standardním materiálovém toku a odpoledne bylo věnováno logistickým inovacím. Seznámili se s plánováním dodávek „just in time“ nebo sekvenčních dodávek přímo na linku v automobilce.“

Jeden z účastníků Miroslav Soukup řekl: „Na seminář jsem přijel z ISŠTE Sokolov, kde vyučuji. A co si odvážím? Pěkně to ve WITTE provozech frčí. Viděl jsem propojení s výrobou po stránce informačního i fyzického toku.“ A možná jsou také štíhlejší nejen díky štíhlé logistice, ale díky kilometrům, které dnes urazili na logistických tratích ve WITTE Automotive.

Kontakt:

Martina Poštová
martina.postova@witte-automotive.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 26. 3. 2012 20:44
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: WITTE Nejdek, spol. s r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
WITTE Automotive v Nejdku je předním českým výrobcem zamykacích systémů a klik pro automobilový průmysl.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.