Strabag počítá na rekonstrukci národního muzea se zahraničními odborníky | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Strabag počítá na rekonstrukci národního muzea se zahraničními odborníky


Praha, 10. března 2014 STRABAG a.s., dceřiná společnost rakouského stavebního koncernu STRABAG SE, se účastní výběrového řízení na rekonstrukci historické budovy Národního muzea v Praze. Pro realizaci stavby počítá s využitím zkušeností koncernu STRABAG a expertízy zahraničních odborníků. Při rekonstrukci budovy, která je dominantou Václavského náměstí v centru Prahy již od roku 1891, bude zásadní maximální ohled k historickým prvkům a provedení prací s nejvyšší možnou péčí. Společnost STRABAG má jednoznačný zájem na tom, aby zakázka byla provedena kvalitně pod dohledem památkářů a stihly se i požadované termíny dané vyhlašovatelem.

STRABAG bude také konzultovat veškeré práce se specialisty ve Vídni a ve Stuttgartu, kde v koncernové Technické centrále pracuje více než 750 stavebních inženýrů ze 14ti zemí světa. STRABAG plánuje využít i zkušeností a znalostí odborníků z českých, rakouských a německých univerzit, kteří se budou zabývat například termodynamikou stavby.

Koncern STRABAG má řadu zkušeností s rekonstrukcemi památkově chráněných objektů v České republice. Ve všech případech přistupuje STRABAG k opravám historických objektů citlivě při vědomí nutnosti ochránit a zachovat naše kulturní dědictví pro budoucí generace. Společnost chce využít i cenných koncernových zkušeností s rekonstrukcí Uměleckohistorického muzea (Kunsthistorischesmuseum) ve Vídni. STRABAG používá tradiční a ověřené stavební materiály, přitom však reaguje i na moderní trendy, jakými jsou úspornost provozu nebo ergonomie jednotlivých prvků. Základními hodnotami společnosti jsou kvalita, odbornost, kompetence a spolehlivost.

Společnost STRABAG a.s. patří k předním stavebním společnostem v České republice. Je součástí stavebního koncernu STRABAG SE. Společnost se zabývá realizací všech druhů staveb v odvětvích dopravního, pozemního a inženýrského stavitelství. Díky vysoké odbornosti, inovačnímu know-how a vyspělé interní infrastruktuře je společnost schopna plnit nejnáročnější přání zákazníků – maximálně kvalitně, ekonomicky, rychle a s důrazem na bezpečnost.Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 3. 2014 6:41
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.