Stolní tiskárna Xerox ColorQube 8870 přináší dostupné barvy | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Stolní tiskárna Xerox ColorQube 8870 přináší dostupné barvy


Nová tiskárna Xerox ColorQube 8870 s technologií tuhého inkoustu společnosti Xerox, která přináší možnost barevného tisku za cenu černobílého pro podniky všech velikostí, je druhým zástupcem stolních tiskáren v rámci řady ColorQube. Díky bezkazetovému systému spotřebních materiálů tyto tiskárny produkují o 90 % méně odpadu oproti srovnatelným barevným laserovým tiskárnám.

Díky rychlosti 40 stran za minutu v barvě nebo černobíle představuje tato tiskárna ideální stroj pro kanceláře, které využívají barvy při tisku obchodních nabídek, reportů, letáčků nebo i běžných dokumentů, jako jsou tabulky či e-maily.

Zářivé a přitom dostupné barvy
Tiskárna ColorQube 8870 nabízí cenově velice přijatelný způsob, jak těžit z výhod barevného tisku.
• Při ceně stroje 47 500 Kč bez DPH nabízí ColorQube 8870 až o 2/3 nižší provozní náklady ve srovnání s konkurenčními zařízeními, což přináší výrazné úspory během celého životního cyklu tiskárny.

Výjimečná kvalita barevného tisku
Tiskárna ColorQube 8870 nabízí velice kvalitní a konzistentní kvalitu tisku bez ohledu na typ použitého média a navíc tyto funkce a vlastnosti:
• Color by Words (ovládání barevných korekcí slovy), nástroj který umožňuje jednoduše definovat požadované barevné úpravy.
• Ostrý text a jasné barvy v obrázcích díky schopnostem barevné simulace schválené pro systémy Adobe Postscript3 a PANTONE® .
• Tuhý inkoust dodává tisku bohaté, živé barvy na všech druzích médií, včetně recyklovaného nebo předem zdobeného papíru

Tisk s ohledem na životní prostředí
Ekologické přínosy tiskárny ColorQube 8870 certifikované v rámci ENERGY STAR® zahrnují:
• Funkce ovladačů (Earth Smart). Je součástí tiskového ovladače a umožňuje plošně předvolit taková nastavení tisku, která jsou nejohleduplnější k životnímu prostředí. Například automatický oboustranný tisk, tisk náhledů v nejnižší tiskové kvalitě, tisk několika stran na jeden list papíru atd.
• Funkce Intelligent Ready. Tiskárna se sama naučí časový režim využívání tisku a podle toho se sama přepíná do úsporného režimu v době, kdy je pravděpodobné, že tiskárnu nebude nikdo využívat. Program GreenPrint, který ještě před tiskem automaticky upozorňuje na pravděpodobně zbytečné stránky, jako například prázdné stránky nebo stránky obsahující pouze loga nebo bannerovou reklamu.

Z výzkumu vyplývá, že tiskárna ColorQube 8870 spotřebuje během svého životního cyklu o 30 % méně energie a take emise oxidu uhličitého jsou o 30 % menší ve srovnání s odpovídajícími laserovými stroji.

Dostupnost
Tiskárna s technologií pevného inkoustu ColorQube 8870 je aktuálně dostupná prostřednictvím sítě distibučních a prodejních partnerů společnosti Xerox a je v prodeji se zárukou 24 měsíců v místě instalace nebo možností uzavření smlouvy o plném servisním a provozním zabezpečení.
Kontakt:

Ondřej Peterka
peterka@fleishman.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 6. 2011 13:26
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Xerox (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
XEROX je přední světová společnost v oblasti obchodních procesů a správy dokumentů. Díky svému širokému portfoliu technologií a služeb poskytuje Xerox svým klientům kancelářskou podporu, která jim umožňuje plně se soustředit na vlastní podnikání. Společnost Xerox dodává špičkové technologie pro správu dokumentů, služby, software a originální spotřební materiál pro výrobní a kancelářská prostředí jakéhokoli rozsahu. Prostřednictvím společnosti ACS, která je součástí firmy Xerox od února 2010, nabízí také široký outsourcing obchodních procesů a IT služeb, včetně zpracování dat, řízení lidských zdrojů, podpory oddělení financí a služeb, řízení vztahů se zákazníky pro komerční firmy a státní správu po celém světě. 134 tisíc zaměstnanců společnosti Xerox pečuje o zákazníky ve více než 160 zemích světa.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.