Senátor Chládek se domluvil na spolupráci s Rakušany | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Senátor Chládek se domluvil na spolupráci s Rakušany


Praha - V úterý 6 listopadu 2012 proběhlo na půdě Senátu setkání stínového ministra školství Marcela Chládka se zástupci WIFI International a WIFI Czech Republic, největšího vzdělávacího institutu rakouské hospodářské komory.

„Hlavním tématem byly možnosti spolupráce na reformě učňovského školství, využití zahraničních zkušeností. Zároveň jsme se domluvili na uspořádání veřejného slyšení k tomuto tématu na půdě Senátu PČR,“ řekl stínový ministr Marcel Chládek. „Nabídli jsme České republice experty, kteří by mohli pomoci při reformě učňovského a odborného školství v České republice,“ doplnil Herbert Stemper z WIFI International.
Dalším bodem společného jednání stínového ministra Chládka a zástupce WIFI International Herberta Stempera budy plánované změny státních maturit. Konkrétně se jednání dotklo skládání zkoušky z cizího jazyka. Senátní pracovní skupina v čele s Chládkem prosazuje, aby měli studenti možnost volit si cizí jazyk, ze kterého zkoušku složí.
„Investorské aktivity zahraničních firem, a zvláště těch německých a rakouských, ukazují, že i němčina nebo ruština jsou stále žádanými jazyky na trhu práce,“ uzavírá Herbert Stemper.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 11. 2012 18:38
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.