Startuje týdenní akce: Vypněte televizi, podpořte kulturu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Startuje týdenní akce: Vypněte televizi, podpořte kulturu


Hradec Králové/ ČR – Neseďte doma. V týdnu od 29. 4. do 5. 5. 2013 máte jedinečnou příležitost se připojit k celosvětovému projektu, který v České republice probíhá pod názvem „Vypni telku aneb Týden bez televize.“ Jeho cílem je oslovit a inspirovat obyvatele ČR k tomu, aby se alespoň na jeden týden vzdali sledování televize. Hnutí Vypni telku Vám na svých webových stránkách nabízí možnost navštívit rozmanité kulturní, sportovní a společenské akce.

„V době, kdy se pomalu stává trendem televizi nesledovat, se Vám naskýtá možnost oslabit pozici tohoto média. Zkuste prožít jeden týden bez toho, abyste televizi zapnuli. Snadno si tak ověříte, že Váš život je možný i bez ní,“ vysvětluje Michal Urbánek, spoluzakladatel projektu a dodává: „Dle mnoha průzkumů bylo zjištěno, že člověk stráví sledováním televize průměrně 2 hodiny denně. Při dožití se sedmdesáti let jde o více než pět a půl roku života. Opravdu hodláte ztratit tolik času? Už víte, co budete dělat, když budete mít denně o dvě hodiny více Vašeho volného času?“

Organizátoři zvou na svou webovou stránku www.vypnitelku.cz, kde se lidé mohou podívat na pozvánky na jednotlivé společenské akce, které se ve Vašem kraji uskuteční. Program zde nabízí řada divadel, muzeí, kulturních domů, galerií, za zmínku stojí také návštěva hradů, zámků a další míst, kde Vám televizní obrazovka rozhodně scházet nebude.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.vypnitelku.cz/
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 24. 4. 2013 10:14
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.