Starosta města Ústí nad Orlicí uvítal finalisty krajského kola soutěže Firma roku 2011 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Starosta města Ústí nad Orlicí uvítal finalisty krajského kola soutěže Firma roku 2011


Starosta Ústí nad Orlicí Petr Hájek se včera setkal se zástupci společností ACE Trade spol. s.r.o zastoupenou generálním ředitelem Alešem Motyčkou a společností ISOTEP reprezentovanou jednatelem společnosti panem Milanem Záleským. Místní orlickoústecké firmy reprezentovaly město ve významné soutěži Firma Roku Pardubického kraje, kde se umístily v nejlepší desítce.

„Zástupcům firem jsem sám osobně poděkoval, protože si myslím, že je to významný úspěch také pro město Ústí nad Orlicí. Z 240 přihlášených firem mělo Ústí nad Orlicí dva zástupce ve finálové desítce,“ okomentoval úspěch společností starosta Petr Hájek.
Starosta pohovořil se zástupci oceněných společností na téma podnikání v Ústí nad Orlicí.
„Po odchodu významného zaměstnavatele ve městě společnosti Perla, je úspěch obou společností pozitivním signálem o podnikání v našem městě,“ doplňuje starosta města Petr Hájek.
Starosta se se společnostmi rozloučil s přáním a s nadějí, že i příští rok bude mít Ústí nad Orlicí tak kvalifikované zástupce v soutěži Firma roku.
Soutěž byla rozdělena do dvou hlavních kategorií Firma roku a Živnostník roku a do vedlejších podkategorií Odpovědná firma roku, Účetní roku a Web roku. Celkově se do krajského kola soutěže přihlásilo 240 firem.

Společnost ACE Trade vznikla roku 1998 a je významným distributorem a dodavatelem surovin pro chemický, farmaceutický, kosmetický a potravinářský průmysl v České republice.

Společnost ISOTEP se specializuje na celkové revitalizace panelových a bytových domů. V roce 2009 obdržela zvláštní cenu v soutěži Fasáda roku za revitalizaci panelového domu v České Třebové.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 9. 2011 9:41
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: ACE Trade spol. s.r.o (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.