Starosta Luhačovic rozsvítí vánoční strom společně s Korunkou Luhačovice | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Starosta Luhačovic rozsvítí vánoční strom společně s Korunkou Luhačovice


Luhačovice, jako řada jiných měst v regionu, zažijí v období adventu mikulášský jarmark. Uskuteční se v pátek 2. prosince od 9 do 17 hodin na prostranství před radnicí. Kromě trhů bude jeho součástí také tradiční rozsvícení vánočního stromu, kterého se ujme starosta Luhačovic František Hubáček.

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu je naplánováno od 16.00. „Během celého odpoledne budu na jarmarku lidem rozlévat speciální starostenský čaj. Výtěžek z dobrovolných příspěvků za tento teplý nápoj pak věnuji občanskému sdružení Korunka Luhačovice, které dlouhodobě pomáhá nemocným a handicapovaným dětem,“ řekl starosta Luhačovic František Hubáček. Mikulášský jarmark vyvrcholí v podvečer ohňostrojem.

Během jarmarku se uskuteční také dobrovolná sbírka věcí pro kojenecké centrum ve Valašském Meziříčí, které dlouhodobě Korunka Luhačovice podporuje finančně i materiálně.

„Lidé budou moci během dne nosit dárky pro děti. Zájem z kojeneckého centra je především o jednorázové dětské plenky, kojenecké oblečení, dudlíky, kojenecké lahve, hračky a další kojenecké potřeby. Všechny ale musí být kvůli neporušení hygienických norem nové,“ zdůraznila ředitelka občanského sdružení Veronika Záhorská. Lidé budou moci věci nosit po celý den. Dárky se budou shromažďovat v prostorách radnice.

Korunka Luhačovice bude na jarmarku zároveň zvát na benefiční Vánoční koncert dětem, který se v luhačovickém kulturním domě uskuteční v sobotu 10. prosince. Hlavními účinkujícími budou zpěvačka Ilona Csáková, Monika Bagárová, Michaela Talašová a zpěvák Ben Cristovao. Celý večer budou moderovat Petr Rychlý a Gábina Partyšová. Patronkou večera je moderátorka Ivana Gottová. Partnery benefice se staly lázeňské hotely společnosti Royal Spa a Victoria Magic.

Občanské sdružení Korunka Luhačovice podpořila nemocné či handicapované děti a sociální slabé rodiny již více než jedním milionem korun. Kromě benefic iniciovalo také veřejnou sbírku na podporu nemocného Davida Fibichra, který trpí vážnou nemocí motýlích křídel.

Více informací o aktivitách i možnostech pomoci naleznou zájemci na www.korunkaluhacovice.cz.Kontakt:

Michaela Mitáčková
PR manažerka
korunkaluhacovice@gmail.com
www.korunkaluhacovice.cz
777618979


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 11. 2011 8:01
Kategorie: Politika
Název zdroje: KORUNKA LUHAČOVICE (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Občanské sdružení podporující nemocné a handicapované děti ze Zlínského kraje a blízkého okolí.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.