Standard & Poors potvrdila rating AA/V4 pro fond Pioneer Funds – Strategic Income | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Standard & Poors potvrdila rating AA/V4 pro fond Pioneer Funds – Strategic Income


Agentura Standard & Poor’s v březnu potvrdila vysoký rating AA/V4 pro lucemburský dluhopisový podfond Pioneer Funds – Strategic Income. Ten patří ke klíčovým produktům skupiny Pioneer Investments a odborníky je oceňován zejména pro svoji dobrou dlouhodobou výkonnost, zkušenost manažerského týmu a také silné analytické zázemí. Investorům v České republice je k dispozici třída v dolarech, eurech, měnově zajištěná třída v českých korunách a od letošního února nově také měnově zajištěná třída v eurech.

„Potvrzení vysokého ratingu pro tento klíčový podfond je bezesporu uznáním skvělé práce investičního týmu pod vedením portfolio manažera Kennetha J. Taubese. Za své devítileté působení v řízení podfondu prokázal schopnost dosáhnout dobrých výsledků v různých tržních podmínkách. Díky široké diverzifikaci portfolia napříč všemi sektory dluhopisového trhu a aktivní reakci na aktuální situaci na trhu dokáže ovlivnit výnosový potenciál podfondu, nebo naopak omezit rizika,“ komentuje Petr Šimčák, ředitel obchodu pro banky a instituce Pioneer Investments ČR a dodává: „Český investor pak určitě ocení možnost široké volby měnových tříd, včetně měnově zajištěné třídy v českých korunách.“

Pioneer Funds – Strategic Income je dluhopisový podfond s vysokým výnosovým potenciálem. Vysoký objem majetku pod správou (2,481 miliardy dolarů k 31. 12. 2011) umožňuje podfondu investovat do široce diverzifikovaného portfolia, které čítá více než devětset titulů. V souvislosti se svými investicemi může držet pozici v jakékoliv jiné měně než v amerických dolarech jako prostředek řízení relativního měnového rizika.

Podfond je určen zejména pro investory se střednědobým až dlouhodobým investičním horizontem tří a více let, kteří chtějí investovat na specializovaných trzích s pevným příjmem a jsou ochotni akceptovat riziko krátkodobých poklesů vyvolaných kolísáním cen na dluhopisových trzích.Kontakt:

Daniel Maršalík
Account Executive
daniel.marsalik@stance.cz
www.stance.cz
+420-725-015-375
+420-224-810-809


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 3. 2012 14:04
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Stance Communications, s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Stance Communications, s. r. o. od roku 2004 poskytuje komplexní služby Public Relations.

Nabídka služeb pro naše klienty zahrnuje strategické poradenství, media relations – media lobbiyng, tvorba a vydávání tiskových zpráv, realizace tiskových konferencí a neformálních setkání s novináři, pravidelný monitoring médií, mediální tréninky, krizovou komunikaci, pořádání eventů a další služby z oblasti Public Relations.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.