Stále více českých podnikatelů využívá ready made společnosti | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Stále více českých podnikatelů využívá ready made společnosti


Z evidence České správy sociálního zabezpečení je zřejmé, že počet živnostníků v prvním čtvrtletí letošního je 970 000 a počet obchodních společností je téměř 90 000. Zatímco osoby samostatně výdělečně činné vyřídí veškeré náležitosti na úřadech během jednoho dne, u založení společnosti je proces časově a administrativně náročnější.

V současné době založit vlastní firmu jde snadno. Velké popularitě se těší takzvané ready made společnosti, které by se daly charakterizovat jako předem založené firmy s nulovou historií určené k následnému prodeji. Nespornou výhodou je, že vám odpadnou starosti spojené s finančním úřadem, daňovým úřadem a dalšími institucemi.

Založení společnosti s ručením omezeným na míru

A možná vás možnost zakoupení ready made společnosti nezaujala. V takovém případě přichází na řadu další služba jménem založení s.r.o. - společnosti s ručením omezeným, která vám nejpozději do sedmi pracovních dní zřídí obchodní společnost vyhovující vašim potřebám a požadavkům.

Společnost YOURFIRM s.r.o., která se v této oblasti pohybuje už celou řadu let, poskytuje akční cenu na založení společnosti, a to 15 900 Kč. Nicméně podmínkou je, abyste si zároveň objednali virtuální sídlo, které vás bude stát měsíčně pouze 99 Kč. A pokud poskytnutí sídla nevyužijete, potom za založení společnosti na míru zaplatíte 17 900 Kč.

YOURFIRM s.r.o. je sesterská společnost Advokátní kanceláře Růžová, která je v segmentu právních služeb velice známá. YOURFIRM s.r.o. se orientuje na snadné zakládání a prodej firem pro široké spektrum klientů. Ať už chcete podnikat v potravinářském průmyslu, stavebnictví anebo reklamě, vždy vám bude vyhověno. Práci má na starosti svědomitý a vysoce profesionální tým s letitými zkušenostmi v podnikatelském světě.

Kontakt:

info@placla.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 5. 2016 11:06
Kategorie: Finance
Název zdroje: Wobsah (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
… děláme podnikání na internetu jednodušší
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.