Srovnání 80 programů a specializací BBA, MBA a LLM programů v ČR aneb nový portál o manažerských programech BBA, MBA a LLM od 21 akreditovaných poskytovatelů v České republice | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Srovnání 80 programů a specializací BBA, MBA a LLM programů v ČR aneb nový portál o manažerských programech BBA, MBA a LLM od 21 akreditovaných poskytovatelů v České republice


Praha 6. září 2011 - Asociace institucí manažerského vzdělávání (AIMV) spustila projekt, jehož cílem je na jednom místě (www.vseomba.cz) přinést maximum informací o manažerských programech BBA, MBA a LLM v České republice a pomoci tak potenciálním zájemcům o tyto programy se rychleji zorientovat v jejich nabídce a získat další důležité informace o možnostech, typech, způsobech a cenách programů.

Jak řekl předseda správní rady AIMV PhDr. Pavel Makovský, MBA: „Potenciální zájemci mohou vybírat z 80 specializací a programů BBA, MBA a LLM v České republice od 21 poskytovatelů, kteří jsou držiteli akreditace.“

Na serveru www.vseomba.cz jsou připraveny informace o programech BBA, MBA a LLM v České republice, kde si může každý najít podle mnoha výběrových kritérií program přesně podle jeho potřeb a očekávání. „Dále jsou na serveru www.vseomba.cz kromě představení programů Bachelor of Business Administration (BBA), Master of Business Administration (MBA) a Master of Laws (LLM) v České republice také nejrůznější novinky a aktuality z oblasti manažerského vzdělávání, které jsou pro potenciální zájemce o manažerské programy velmi důležité a které nemusí hledat na mnoha místech“, doplnil Makovský.

Pro více informací prosím neváhejte kontaktovat:
PhDr. Pavel Makovský, MBA
předseda správní rady
Asociace institucí manažerského vzdělávání, o. s.
telefon: +420 731 705 826
e-mail: info@aimv.cz
www.aimv.cz

Stručně o Asociaci institucí manažerského vzdělávání (AIMV):

Asociace institucí manažerského vzdělávání (AIMV) vznikla pro všechny poskytovatele manažerského vzdělávání, kteří jsou zaměřeni na vzdělávání využitelné v praxi.

AIMV má za cíl sdružovat kvalitní vzdělávací instituce v ČR a další subjekty, které poskytují služby v oblasti manažerského vzdělávání, programů Bachelor of Business Administration (BBA), Master of Business Administration (MBA), Master of Laws (LLM) a obdobných programů.

Svými aktivitami chce AIMV rozvíjet kvalitu, profesionální přístup a důvěryhodnost v oblasti manažerského vzdělávání v ČR.

Proto pravidelně vyhlašuje společně s Českou andragogickou společností soutěž „Osobnost vzdělávání dospělých“, která má přispět nejen k ocenění významných osobností, ale i k popularizaci celého odvětví v očích veřejnosti.Kontakt:

PhDr. Pavel Makovský, MBA
předseda správní rady
info@aimv.cz
www.aimv.cz
+420 731 705 826
+420 245 009 826


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 9. 2011 14:34
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: AIMV (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Asociace institucí manažerského vzdělávání (AIMV) má za cíl sdružovat kvalitní vzdělávací instituce v ČR a další subjekty, které poskytují služby v oblasti manažerského vzdělávání, programů Bachelor of Business Administration (BBA), Master of Business Administration (MBA), Master of Laws (LLM) a obdobných programů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.