Spy Kids 4D: Stroj času přichází s 4. rozměrem filmové zábavy | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Spy Kids 4D: Stroj času přichází s 4. rozměrem filmové zábavy


Známý filmový tvůrce a režisér, Robert Rodriguez, přináší návštěvníkům kin novou dimenzi filmového zážitku. Snímek Spy Kids 4D: Stroj času, který se chystá do kin, budou moci diváci vnímat nejen po sluchové a vizuální stránce, ale nyní i po stránce čichové.

Autor oblíbené série Spy Kids byl jedním z prvních filmařů, který přiblížil divákům 3D, které bylo objeveno v 50. letech minulého století. Po filmech určených především vyhraněné části publika přišel Rodriguez v roce 2003 se Spy Kids 3-D: Game Over. Snímek diváky zaujal a pobavil a vydělal téměř 200 milionů dolarů.

Tato inovativní a populární série bude nyní první, která představí divákům nové dobrodružství čtvrté dimenze. Během filmu budou mít diváci 8 speciálních možností, kdy znásobí svůj prožitek díky vůni. Fenomén vůně v kině dodá filmovému zážitku fantastickou zábavu a zintenzivní tak akci, dobrodružství a vtip filmového příběhu. Zavede vás tam, kam žádný film zatím nezašel!

S každou zakoupenou vstupenkou získají rodiče i děti zároveň Aromascope kartu, která je zdarma a jsou na ní čitelně vyznačená čísla od 1 do 8. Jakmile se některé z těchto čísel objeví na filmovém plátně, divák dané číslo na kartičce setře. Tato neobyčejná, přidaná hodnota zavede diváky za hranice zvukového a sluchového vjemu do symfonie vůní, která ožívá společně s filmovým příběhem.

„Rodiny si zamilují interaktivitu tohoto nového doplňku filmové zábavy. A navíc nebudou muset za 4D aroma-rozměr zaplatit. Tento zážitek bude k dispozici ve všech kinech, 2D i 3D,“ říká Robert Rodriguez.

4. příběh, 4. dobrodružství a 4. dimenze. Diváci mohou získají novou filmovou zkušenost od 20. října, kdy Spy Kids 4D: Stroj času vstoupí do českých kin.
Kontakt:

Lenka Stanslická
PR manager
lenka.stanslicka@filmeurope.cz
www.filmeurope.cz
734 576 652


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 6. 2011 13:32
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Film Europe s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Filmová distribuční společnost
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.