Společnost Tieto jmenovala partnerského obchodního manažera pro Microsoft | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Společnost Tieto jmenovala partnerského obchodního manažera pro Microsoft


Ostrava – 12. září 2011 – Společnost Tieto uvedla Tomáše Chytila do funkce partnerského obchodního manažera pro technologie Microsoft. Hlavním úkolem Tomáše Chytila v jeho nové roli bude další rozvoj spolupráce s Microsoftem a prodeje řešení a služeb Tieto, postavených na technologiích Microsoft.

Tomáš Chytil (*1978) pracuje pro společnost Tieto od roku 2004, kdy nastoupil jako systémový inženýr, vedoucí vývojového týmu. Později měl jako manažer oddělení DTC Services na starost poskytování konzultačních služeb a služeb digitální transformace. Tomáš Chytil vystudoval softwarové inženýrství na VŠB-TU v Ostravě, vzdělání si dále doplnil na Stockholm School of Economics a rovněž i v rámci Tieto Leadership Programu.

Nově bude Tomáš Chytil zastřešovat spolupráci Tieto se společností Microsoft a pracovat na prodeji společně vyvinutých řešení. Tieto využívá technologie Microsoft především v konceptu Kanceláře budoucnosti (Future Office), v intranetových řešeních (Microsoft SharePoint) nebo v řešeních pro jednotnou komunikaci a týmovou spolupráci (Unified Communication and Collaboration, Microsoft Lync).

„Microsoft je pro Tieto velmi významným technologickým partnerem, na jehož produktech je postaveno mnoho našich řešení, která úspěšně dodáváme zákazníkům,“ komentoval své jmenování Tomáš Chytil, nový partnerský obchodní manažer pro Microsoft společnosti Tieto. „Koncepty kanceláře budoucnosti i jednotné komunikace a týmové spolupráce totiž pomáhají výrazně zefektivnit provoz organizací a snižovat jejich náklady.“

„Při spolupráci s Microsoftem je naší velkou výhodou rozsáhlé vývojové centrum Tieto v Ostravě, kde vznikají unikátní řešení pro naše zákazníky, využívající jako stavební prvky i technologie Microsoft,“ dodal Martin Ambler, obchodní ředitel společnosti Tieto. „Věřím, že právě i tato výhoda pomůže Tomášovi ke splnění jeho obchodních cílů. Přeji mu v jeho nové pozici mnoho úspěchu.“

„Jsem potěšena z nominace Tomáše Chytila na pozici obchodního manažera pro koordinaci vztahů se společností Microsoft. Věřím, že Tomášovo silné obchodní zaměření a zodpovědný přístup zajistí výrazný nárůst našich společných obchodních aktivit a přeji mu mnoho úspěchů v jeho nové roli. Těšíme se na podporu celého týmu a zajištění co nejlepších výsledků pro obě strany,“ řekla Ivana Děkanová, manažerka pro partnerské vztahy ve společnosti Microsoft.

Společnost Tieto je partnerem společnosti Microsoft s kompetencemi na úrovni Gold například v oblastech Unified Communication či Portals and Collaboration.
Kontakt:

Radek Kubeš
Account Director
radek.kubes@virklis.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 9. 2011 16:00
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Tieto Czech s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tieto je přední severoevropská IT společnost poskytující služby v oblasti IT a produktového inženýrství. Naše vysoce specializovaná IT řešení a služby doplněné silnou technologickou základnou vytvářejí hmatatelné obchodní výhody pro naše místní i celosvětové zákazníky. Jako důvěryhodný transformační partner jsme blíže našim zákazníkům a rozumíme jejich specifickým potřebám. S téměř 18 000 experty se stáváme přední společnosti nabízející integrace služeb a poskytujeme to nejlepší v oblasti IT. www.tieto.com
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.