Společnost TelPro získala silného partnera | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Společnost TelPro získala silného partnera


Praha/Hradec Králové (25. 8.2015) – Společnost TelPro navázala spolupráci s PR komunikační agenturou Commservis.com. Úkolem agentury bude podílet se na budování značky TelPro a mediálně společnost profilovat jak u odborné, tak u laické veřejnosti. Zároveň se bude podílet na medializaci nového systému The Authentizer.

TelPro ryze česká společnost, která již více než dvacet let nabízí komplexní dodávky řešení pro významné telekomunikační společnosti a kapitálový trh. V posledních letech se firma specializuje na vývoj aplikací v cloudovém prostředí a mobilní aplikace pro všechny platformy. Jejich nejnovějším řešením je systém The Authentizer, který zabrání padělání originálních výrobků.

„Agenturu Commservis.com jsme si vybrali na základě pozitivních referencí. Od vzájemné spolupráce si slibujeme nejen medializaci našich produktů, ale především budování jména značky a upevňování našeho postavení na trhu,“ vysvětluje Petr Kulhánek, obchodní ředitel společnosti TelPro.

Commservis.com je největší komunikační agenturou východních Čech. Na trhu působí od roku 2004 a od té doby poskytuje své služby významným domácím i nadnárodním společnostem. „V dnešní době, kdy je veřejný prostor informačně přeplněný, je stále obtížnější získat pozornost zákazníků a spotřebitelů. I to je jeden z důvodů, proč bereme spolupráci se společností TelPro jako velkou výzvu a pevně věřím, že opět uspějeme na jedničku,“ říká ke vznikající spolupráci Martin Netolický, jednatel Commservis.com. Comservis.com disponuje týmem zkušených odborníků, v jejichž know-how kombinuje dlouholetou praxi v oblasti PR, komunikace a marketingu s dokonalou znalostí mediálního světa.
Kontakt:

Marta Kašparová
senior manager
kssparova@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 25. 8. 2015 8:35
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.