Společnost SkyVera změnila jméno na Veracomp | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Společnost SkyVera změnila jméno na Veracomp


STÁHNOUT petrjanda.jpg (maximální velikost 0,5 MB)

Praha – Jedna z největších společností specializujících se na IT bezpečnost a telekomunikační řešení v České a Slovenské republice SkyVera mění od září 2013 svůj obchodní název na Veracomp podle své mateřské firmy, jež je největším VAD na polském trhu a jednou z největších distribučních společností ve střední a východní Evropě vůbec. Tímto krokem se do skupiny Veracomp plně začleňuje a nyní má za cíl stát se v příštích letech jedničkou na českém trhu.

„To, že jsme se rozhodli změnit jméno a převzít značku Veracomp určitě nebyla náhlá záležitost. Naopak, museli jsme tvrdě pracovat, abychom si začlenění do skupiny zasloužili,” komentuje významný milník v historii společnosti SkyVera generální ředitel Petr Janda. „Od počátku jsme se museli držet na svých vlastních nohách a ačkoliv se nám vždy dostalo podpory od mateřské firmy, obhájit svoji pozici na trhu rozhodně nebylo jednoduché,” dodává Janda.

Veracomp očekává v příštích letech rychlejší růst
Společnost SkyVera / Veracomp působí na českém trhu téměř pět let. Za dobu působení se etablovala jako firma s individuálním přístupem jak ke klientům a partnerům, tak k vlastním zaměstnancům. To vystihuje i nový design, který se změnou jména přichází a je jednotný pro celou skupinu.
„Nové logo symbolizuje dlaně spojené do kruhu ukazující na střed – společný cíl. Také vystihuje spolupráci mezi distributorem a partnery,” komentuje nový firemní vizuál ředitel Janda.
Stoprocentní začlenění do skupiny Veracomp je pro společnost hnacím motorem k dalšímu růstu. „Být nejlepší není přehnaná ambice, měla by se o to snažit každá společnost,” uzavírá Janda.
Kontakt:

Ing. Lucie Stránská
Marketing Manager
lucie.stranska@veracomp.cz
http://www.veracomp.cz/
+420 724 647 713
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 3. 9. 2013 8:48
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.