Společnost SkyVera přetáhla do svého týmu nové osobnosti | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Společnost SkyVera přetáhla do svého týmu nové osobnosti


Praha/ČR – Jedna z nejvýznamnějších distribučních společností s přidanou hodnotou v oblasti telekomunikací a síťové bezpečnosti SkyVera se rozrostla o dva nové produktové manažery. „Společnost SkyVera zaznamenala v posledních letech velký růst. Rádi bychom příchodem nových a zkušených manažerů naší pozici na trhu ještě posílili,“ vysvětluje rozšíření týmu společnosti SkyVera jednatel Petr Janda.

Novým manažerem je Ladislav Arvai, který má na starosti produktovou řadu amerického výrobce korporátních Wi-Fi řešení Aruba Networks, Inc. Po absolvování Vysoké školy báňské v Ostravě nastoupil na technickou pozici do společnosti Siemens. Poté se stal členem týmu jako produktový manažer v distribuční společnosti DNS a.s. a před příchodem do společnosti SkyVera zastával pozici obchodního manažera ve společnosti Vydis a.s. Jeho třináctileté zkušenosti z oblasti telekomunikací povedou k dalšímu zkvalitnění služeb pro zákazníky a k růstu společnosti SkyVera.
Dalším novým manažerem je Bohuslav Partyk, specialista na bezpečnostní systémy a IT produkty, který před nástupem do společnosti SkyVera pracoval jako produktový manažer ve firmě Avnet. Dříve pracoval na Slovensku jako výzkumný pracovník a pedagog Fakulty elektrotechniky a informatiky na Slovenské technické univerzitě a ve firmách Microsoft, Datalan a Ekoplyn.
V současné době je novou posilou týmu SkyVera a bude mít na starosti produkty a technologie Palo Alto Networks a Zscaler, péči o klienty a také propagaci produktů na českém trhu.

SkyVera s.r.o.
Společnost SkyVera vznikla v roce 2009 za majoritní finanční účasti významného polského IT distributora Veracomp SA. Postupně upevnila svoji pozici na trhu. V současné době nabízí SkyVera špičkové produkty značek např. těchto světových výrobců: Aruba Networks, Fortinet, Extreme Networks, Palo Alto Networks, Polycom a SafeNet.
SkyVera sestavila tým kvalifikovaných a certifikovaných odborníků na IT bezpečnost, který má zkušenosti s realizacemi velkých projektů z oblasti telekomunikačního, bankovního, komerčního i státního sektoru.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 3. 2012 7:25
Kategorie: Personalistika
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.