Společnost Partners se stěhuje do ústeckého CPI City Center | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Společnost Partners se stěhuje do ústeckého CPI City Center


Část administrativních prostor multifunkčního CPI City Center v Ústí nad Labem obsadí ústecká kancelář společnosti Partners. Investor a developer projektu skupina CPI se na tom s největší tuzemskou finančněporadenskou společností dohodla v polovině srpna.

Administrativně-obchodní komplex CPI City Center byl dokončen počátkem tohoto roku. Jako první otevřel své prostory supermarket TESCO Expres, který na jaře následoval hotel Clarion Congress s restaurací a zahrádkou, lobby barem a kongresovým centrem. Od července mohou návštěvníci využívat služeb Světa zdraví Naturen, od září se nabídka rozšíří o pobočku GE Money Bank, Geco tabák, květinářství, lékárnu a další.

Společnost Partners si pro své nové sídlo zvolila místo v nejvyšším, čtvrtém patře budovy s výhledem na Sady Bedřicha Smetany. Stejně jako další nájemci administrativních prostor bude mít k dispozici centrální recepci, podzemní parkování, využívat může školících prostor, celodenního stravování a další doplňkové služby v objektu.

„Společnost Partners je svým zaměřením ideálním nájemcem CPI City Center, protože dokáže v maximální míře čerpat výhody tohoto všestranného komplexu, jako je koncentrace konferenčních a školících prostor, gastronomického zázemí, supermarketu a řady dalších doplňkových služeb dostupných přímo v objektu,“ uvedl Pavel Skřivánek, ředitel pronájmu kanceláří CPI Group. „Právě synergie pramenící z různých funkcí tohoto komplexu je jeho hlavní devizou a podporuje kvalitu pracovního prostředí zde sídlících firem. Proto je přítomnost takto významné společnosti v našem projektu velkou referencí,“ podotkl Skřivánek.

„CPI City Center je pro naši firmu ideálním prostorem, ať už se jedná o dopravní obslužnost, reprezentativnost budovy, operativní možnost využití hotelových služeb a konferenčních prostor, a též možnosti pro další expanzi. Do budoucna v objektu plánujeme otevřít Klientské Centrum s pobočkou Partners bankovních služeb. Jsem přesvědčen, že obsazení části CPI City Center je vynikajícím strategickým krokem a do určité míry i vzorem pro další pobočky naší firmy v regionu,“ komentoval rozhodnutí společnosti Partners její Executive Manager Dušan Mátl.

CPI City Center Ústí nad Labem představuje zatím první dokončený projekt v rámci připravované celorepublikové sítě multifunkčních komplexů stejného jména. Výstavbu dalšího centra zahajuje CPI Group v těchto dnech v Olomouci, kde se majoritním nájemcem kancelářských ploch stala Raiffeisenbank.


Více informací o CPI City Center Ústí nad Labem na www.cpicitycenter.cz.
Kontakt:

Michaela Winklerová
PR Manager
m.winklerova@cpi.cz
www.cpi.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 8. 2011 10:27
Kategorie: Reality
Název zdroje: Czech Property Investments, a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
CPI Group se na českém a slovenském realitním trhu pohybuje od roku 1991 a patří mezi přední domácí investory a developery. Hodnota aktiv činí 40 miliard korun (rok 2010). Své investiční aktivity rozvíjí v oblasti rezidenčních nemovitostí, kancelářských objektů, obchodních areálů, hotelů a logistických center. CPI Group je dnes s 12 600 byty druhým největším poskytovatelem nájemního bydlení v ČR. Skupina dále vlastní a spravuje stovky tisíc m2 obchodních ploch, přes 60 000 m2 nových kancelářských ploch, 17 hotelů se 7 500 lůžky a více jak 3 miliony m2 ploch určených pro průmyslovou výstavbu a skladování. Více informací o CPI Group naleznete na www.cpi.cz.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.