Společnost Panasonic vytváří největší evropskou technologickou skupinu pro segment B2B | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Společnost Panasonic vytváří největší evropskou technologickou skupinu pro segment B2B


Nabídne zákazníkům výhody jednoho místa pro komunikaci, pro projektové řízení a dodávky kompletních řešení Partneři společnosti Panasonic získají větší podporu při přípravě nových projektů a možnost nabízet širší a provázané portfolio produktů

Praha – 31. ledna 2012 – Společnost Panasonic dnes oznámila vznik nové skupiny, Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU), která do jedné organizace sloučí 12 různých produktových kategorií z oblasti B2B, návazný projektový management a související služby. Nová skupina s 500* zaměstnanci poskytne zákazníkům společné místo pro komunikaci, řízení projektů a integrační služby. Produktové portfolio bude nabízet technologie pro získávání, zpracování a komunikaci všech druhů dat, jako jsou hlas, text a obrazové informace.

Do čela divize PSCEU byl jmenován Petr Likeš, který bude z pozice regionálního manažera zajišťovat aktivity v České republice i na Slovensku. Předtím odpovídal za samostatné divize Panasonic System Networks Company Europe a Panasonic AVC System Europe.

Nová organizace PSCEU se skládá ze čtyř obchodních divizí:
• Communication Solutions zahrnuje profesionální scannery, multifunkční tiskárny, telekomunikační systémy, IP telefonii a HD video konferenční systémy.
• Visual System Solutions zahrnuje projektory, interaktivní tabule, profesionální displeje a přenosné audio systémy. Společnost Panasonic je s 28%** podílem evropským lídrem v oblasti systémových a instalačních projektorů (světelnost nad 5000 lumenů mimo D-Cinema).
• Professional Camera Solutions zahrnuje profesionální audio a video systémy, bezpečnostní kamerové systémy CCVE a technologie pro průmyslové snímání obrazu používané ve zdravotnictví (Integrated Machine Vision – IMV). Společnost Panasonic je jedním ze dvou hlavních výrobců profesionálních kamer v Evropě.
• Computer Product Solutions zahrnuje řadu plně odolných notebooků Toughbook, firemní tablety Toughpad a elektronické prodejní systémy (EPOS). Panasonic Toughbook je evropským lídrem trhu s plně odolnými notebooky s tržním podílem 62,9 %*** v roce 2010.

Struktura nové organizace vychází z požadavků zákazníků a je schopna integrovat služby a produkty třetích stran do individuálních řešení. Panasonic tak je schopen řídit a koordinovat komplexní projekty s řadou jednotlivých dodavatelů jak na lokální, tak i mezinárodní úrovni spolupráce. Součástí řízení projektů zahrnuje i spolupráci s partnery společnosti Panasonic.

Masaki Arizono, generální ředitel skupiny Panasonic System Communications Company Europe, říká: „Produkty Panasonic vždy pomáhaly našim firemním zákazníkům. Díky naší nové organizaci jim můžeme jejich profesní životy ještě více usnadnit a nabídnout jim více možností prostřednictvím služeb a řešení. V rámci trhu B2B jsme jedinou společností v Evropě, která je schopna poskytovat podobný rozsah služeb.“

* přibližné číslo
** zdroj: Pacific Media Associates Q3/2011
*** zdroj: VDC, červen 2011

Kontakt:

Stanislav Přibyl
Key Account Manager
stanislav.pribyl@pram.cz
224913000


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 31. 1. 2012 15:38
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.