Společnost Motorola Solutions představuje svůj první tablet pro firemní uživatele | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Společnost Motorola Solutions představuje svůj první tablet pro firemní uživatele


První řešení pro tablet ET1, který je založený na systému Android™, se zaměřují na oblast maloobchodu díky funkcím, které obohatí nakupování

PRAHA, 11. října 2011 – Společnost Motorola Solutions, Inc. (NYSE: MSI), která je předním poskytovatelem komunikačních produktů a služeb nezbytných pro plnění pracovních úkolů zákazníky z řad podniků a státních organizací, dnes odhalila tablet ET1, první ve vznikající kategorii tabletů podnikové třídy, které jsou připraveny pro různorodost vertikálních trhů. ET1 posouvá známé prostředí a popularitu, kterou získalo toto zařízení ve spotřebitelské třídě, na úroveň zařízení pro podniky. Tato změna se projevuje zejména ve větší odolnosti, možnosti vybavit zařízení čtečkou čárových kódů nebo magnetických pásků, ve výměně bateriové jednotky bez přerušení provozu (hot-swap) a bezpečném softwarovém systému. K dispozici jsou rovněž doplňky nezbytné pro průmyslovou sféru, jako jsou bezpečné dobíjecí stanice s více sloty.

Pro náročné celodenní používání je určený ET1 s Wi-Fi připojením. Je chráněný heslem, takže jej může sdílet více zaměstnanců a zároveň byl jejich přístup zabezpečený v souladu s jejich úrovní zodpovědnosti a právy přístupu. Na základě přihlašovacích informací může vedení automaticky kontrolovat a monitorovat využívání schválených aplikací, což pomůže zajistit neustále vysokou úroveň produktivity práce.

Klíčová fakta o ET1
• Obchodníci mohou nepřerušovaně a bezpečně využívat řadu aplikací, které vyvinula široká komunita partnerů a nezávislých prodejců společnosti Motorola, včetně:
- Asistovaného prodeje
- Mobilního místa prodeje
- Elektronických dashboard panelů pro vedení společnosti
- Řízení a dodržování plánovaných programů
- Vyhledávače položek
• ET1 využívá posílenou verzi operačního systému Android pro podniky a je konstruovaný tak, aby jej mohlo využívat více členů personálu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
• Díky podpoře portfolia softwarových modulů pro podniky od společnosti Motorola, včetně RhoElements, nového aplikačního rámce HTML5, mohou nyní podniky rychle a levně vyvíjet podnikové aplikace a instalovat je jak na zařízeních s tradičním systémem Windows Embedded Handheld™, tak na zařízeních společnosti Motorola se systémem Android, což vede ke konzistentnosti v práci s těmito zařízeními.
• ET1 je vybavený odolným 7 palcovým barevným displejem Gorilla Glass™, který je navržený pro aplikace s videem a obrázky ve styku se zákazníkem. Navíc je možné přizpůsobit rámeček obrazovky značce maloobchodu.
• ET1 tablet Motoroly nabízí komplexní sadu vlastností podnikové třídy a doplňků, včetně:
- Odolného designu, který vydrží množství nárazů a pádů během pracovního dne
- Možnosti integrovat čtečku čárových kódů a magnetických pásků
- Vyměnitelné (hot-swap) nabíjecí bateriové jednotky s paměťovou záložní baterií, která je schopná uchovat RAM data až 15 minut, když je hlavní baterie odstraněna
- Jedno a více slotové nabíječky baterií a tabletů
- Dopředu a dozadu orientované kamery
- Možnosti připojení přenosných čteček čárových kódů, čteček mobilních plateb a mobilních tiskáren přes Bluetooth
- Možnosti přidat pásek pro připevnění na ruku, který umožní snadné a pohodlné zacházení v plném rozsahu

• ET1 tablet bude k dostání se servisním programem společnosti Motorola, „Service from the Start with Comprehensive Coverage“, který zahrnuje normální opotřebení, stejně jako náhodné poškození vnitřních i vnějších komponentů, což významně snižuje nepředpokládané výdaje na opravy.
• Tablet ET1 společnosti Motorola Solutions bude k dispozici ve čtvrtém čtvrtletí roku 2011


„Vzhledem k tomu, že jsme přední společností v oblasti mobilního computingu se zkušeností z maloobchodního prostředí, je představení tabletu ET1 přirozeným rozšířením našeho portfolia výrobků. ET1 umožní zaměstnancům prodejen využít elegantní konstrukci a uživatelskou zkušenost s tabletem díky aplikacím, odolnosti, bezpečnosti, správě zařízení a podpoře životního cyklu zařízení, které vyžadují zákazníci v oblasti maloobchodu. Odolná sada prvků tabletu také splní důležité potřeby mobilních pracovníků v ostatních podnikových odvětvích, jako je výroba a logistika,“ říká Kateřina Klosová, Channel Account Manager Motorola Solutions.
Kontakt:

Stanislav Přibyl
Key Account Manager
stanislav.pribyl@pram.cz
224913000


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 10. 2011 14:07
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.