Společnost Mio poskytuje jedinečné servisní služby | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Společnost Mio poskytuje jedinečné servisní služby


Mio jako jediný výrobce autonavigací v České republice nabízí svým zákazníkům pick-up servis

Praha, 28. listopadu 2011 – Společnost Mio poskytuje ke všem typům svých navigací servisní služby, které umožňují zákazníkům jednoduše a rychle vyřešit vzniklé problémy. Jako jediný výrobce autonavigací zahrnuje do servisních služeb automaticky pick up servise. Zákazníci se mohou obrátit na konzultanty prostřednictvím telefonické linky a status opravy jednoduše zjistit prostřednictvím internetu.

„V případě, že dojde k poruše navigačního zařízení je pro nás samozřejmostí pomoci našim zákazníkům vyřešit tuto situaci co nejlepším a nejrychlejším způsobem. Odpovědní pracovníci vyzvednou produkt u zákazníka a do pěti pracovních dnů od přijetí produktu do servisu mu plně funkční navigací opět vrátí,“ říká Tomáš Kudweis, obchodní a marketingový manažer společnosti Mio Česká republika a Slovensko, a dodává: „Tato služba je bezplatná pro všechny zařízení v rámci jejich záruční doby, zákazníci tuto službu mohou využít jako zpoplatněnou i po uplynutí záruční doby“.

K čerpání těchto služeb je nezbytné, aby se zákazník zaregistroval do klubu Mio prostřednictvím internetových stránek společnosti. Pro předání produktu k opravě vyplní na internetových stránkách tzv. RMA formulář, což je formulář pro vrácení či reklamaci zboží, a při odevzdávání produktu jej předá spolu s kopií dokladu o zakoupení. Odpovědný pracovník navigaci pak vyzvedne na požadované adrese a vrátí ji opravenou na adresu, která se nemusí shodovat s adresou vyzvednutí. Záleží pouze na požadavcích zákazníka. Ten také může status opravy své navigace jednoduše sledovat prostřednictvím internetu a mít tak průběh reklamace stále pod kontrolou.

V případě jakýchkoli dotazů se klienti společnosti Mio mohou též obrátit na konzultanty linky technické podpory (na telefonním čísle +420 381 489 888), kteří jim jsou k dispozici v pracovní dny od 9:00 do 17:00.

Chcete-li získat další informace o službách, produktech a maloobchodních cenách, navštivte, prosím, www.mio.com/cz nebo kontaktujte vašeho regionálního zástupce Mio.
Kontakt:

Stanislav Přibyl
Key Account Manager
stanislav.pribyl@pram.cz
224913000


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 28. 11. 2011 17:09
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.