Společnost Marika se vrací na veletrh s rozšířeným sortimentem a novým logem | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Společnost Marika se vrací na veletrh s rozšířeným sortimentem a novým logem


S produkty společnosti Marika, s.r.o. se návštěvníci výstav zaměřených na hračky, hry a plyšáky znovu setkají na veletrhu hraček For Toys. V posledních měsících rozšířila žamberská společnost nabídku produktů, na veletrhu tak představí nejen nové společenské hry, ale i novou corporate identity.

Společnost Marika, s.r.o. prošla v posledních měsících výraznými změnami, jako první je budou moci ocenit návštěvníci veletrhu For Toys, kde se Marika, s.r.o. bude prezentovat. Stánek společnosti by neměl uniknout milovníkům stolních her, ale ani jedincům, kteří si svůj život nedokáží představit bez plyšových hraček.
„Společnost Marika, s.r.o. začínala jako distributor plyšáků a ti na veletrhu samozřejmě nemůžou chybět. Patříme však i mezi distributory stolních her, jimž ve většině případů dodáváme vlastní design. Výjimku tvoří jen hry značky PlayLand, které budeme na veletrhu také prezentovat. V současné době uvádíme na trh čtyři hry této značky, v budoucnu se však jejich počet bude zvyšovat,“ uvedl Lukáš Kán, ředitel marketingu.
Hraví jedinci se tak mohou těšit na setkání s českými novinkami ve světě her, mohou si nechat představit pravidla a hlavně, pokud je hra zaujme, mají možnost si ji zakoupit přímo na veletrhu. „Vzhledem k tomu, že se jedná o premiéru nově prezentovaných her, mohou se zákazníci těšit i na dárky, které budeme k nově uváděným hrám rozdávat,“ doplnil Lukáš Kán.
Teď už zbývá se jen rozhodnout, která hra bude ta nejvhodnější. Jako velké lákadlo se tváří hra Bohatí a chudí, ta je založena na každodenním hospodaření s penězi, finanční politika pak hráče vede k pohádkovému bohatství či nezáviděníhodné chudobě. Zajímavě vypadá i hra Gentlemani, jejichž cílem je společná záchrana památek z muzea, nezáleží tedy na jednotlivci, ale na celém týmu. Stratégy zajisté zaujme Empire, hra, jejímž principem je dobývání nových území a budování vlastního impéria.
„Pomyslným želízkem by pak měla být Cesta kolem světa, rodinná informačně naučná hra. Hráči, motivovaní honbou za vítězstvím, se v průběhu hry účastní dobrodružných výprav a získávají zajímavé informace o mnoha zemích celého světa. Kromě vědomostních otázek čekají na hráče nejrůznější překážky a překvapení, s nimiž se musí vypořádat“ představil hru Cesta kolem světa Lukáš Kán.
Hry značky PlayLand, jejímž výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku je právě společnost Marika, s.r.o., však nejsou jedinou novinkou, kterou Marika, s.r.o. na veletrhu předvede. Veřejnost, ale i obchodní partneři budou mít jedinečnou možnost setkat s novou tváří společnosti. Nové logo, nové firemní barvy a k tomu nové webové stránky, společnost Marika, s.r.o. bude bezpochyby patřit mezi příjemná překvapení veletrhu.
Kontakt:

Mgr. Markéta Janečková
marketa.janeckova@pr1.cz
www.marika-hracky.cz
+ 420 773 994 01


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 9. 2011 10:22
Kategorie: Zábava
Název zdroje: PR1.cz s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.