Společnost KOMIX posílila svůj obchodní tým o novou manažerku | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Společnost KOMIX posílila svůj obchodní tým o novou manažerku


Novou obchodní manažerkou společnosti KOMIX se stala Zita Nyklová, která se bude specializovat především na problematiku ICT ve státní správě a samosprávě a ve zdravotnictví.

Zita získala své dosavadní pracovní zkušenosti během téměř desetileté působnosti ve společnosti Fujitsu Technology Solutions, kde měla na starosti na pozici account managera ICT projekty ve zdravotnictví a dále regionální ICT projekty financované ze strukturálních fondů EU. Dříve také působila ve společnosti Dell Computers, kde zodpovídala za zahraniční klientelu.

Zita je vdaná a má dva syny. Ve volném čase se nejraději věnuje sportu – mezi její oblíbené zimní sporty patří běžkování či sjezdové lyže, v létě se ráda potápí nebo provozuje cyklistiku. Nedávno se začala učit jezdit na koni a hrát na elektrickou kytaru.
Kontakt:

Barbora Culková
Marketingový specialista
culkova@komix.cz
www.komix.cz
+420 731 604 841
+420 257 288 203


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 6. 2011 11:45
Kategorie: Personalistika
Název zdroje: KOMIX s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Česká společnost KOMIX s.r.o. je systémovým integrátorem zaměřeným na poskytování a provoz ucelených řešení informačních systémů. KOMIX dodává informační systémy nebo samostatné aplikace vyvinuté na klíč podle požadavků zákazníka, ale implementuje i standardizovaná řešení z oblastí řízení vztahů se zákazníky, práce s talenty a rozvoje zaměstnanců nebo řešení zaměřená na reporting a řízení firem. Na trhu působí od roku 1992. Více informací najdete na www.komix.cz.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.