Společnost KEYELEMENTS se stala autorizovaným prodejcem programu Google Apps | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Společnost KEYELEMENTS se stala autorizovaným prodejcem programu Google Apps


KEYELEMENTS oznamuje, že se v listopadu 2011 stala autorizovaným prodejcem nástrojů pro komunikaci a sdílení Google Apps.

KEYELEMENTS oznamuje, že se v listopadu 2011 stala autorizovaným prodejcem nástrojů pro komunikaci a sdílení Google Apps.


Řešení Google Apps přináší jednoduché a robustní nástroje pro komunikaci a sdílení dat uvnitř organizací libovolné velikosti. Google Apps jsou provozované společností Google, a tím se zjednodušuje správa, minimalizují náklady na údržbu a IT vybavení.
Gmail, Google kalendář, a integrovaný IM umožňuje uživatelům efektivně komunikovat a spolupracovat. Google Docs a Google Sites, které obsahují nástroje pro editaci textů, tabulkový procesor, vytváření prezentací a sdílení verzovaných dokumentů v reálném čase, mohou uživatelé využívat kdekoliv a kdykoliv.


Google Apps Reseller program zahrnuje prodejce, konzultanty a nezávislé výrobce SW, kteří prodávají službu nebo rozšiřují službu Google Apps for Business pro jejich zákazníky. KEYELEMENTS získala od společnosti Google technickou podporu a služby pro správu aplikací a také přístup k API, aby mohla integrovat Google Apps do prostředí svých zákazníků. KEYELEMENTS udržuje se svými zákazníky úzké vztahy a poskytuje jim následnou dodatečnou podporu a vyvíjí pro ně další aplikace, které zefektivňují podnikání.


"Zajišťujeme pro organizace nejen přechod na Google Apps, ale také se snažíme pochopit potřeby zákazníka a navrhujeme jejich řešení za využití Google Apps," říká Miloš Broulík, specialista na Google Apps.


Jedním z příkladů je i nedávné nasazení Google Apps for Business ve společnosti Colognia press, a.s., kde postupně došlo po přechodu na Google Apps k integraci GMailu se stávajícím ERP v oblasti obchodních procesů.


"Chceme být stále lepší a efektivnější. Proto se soustředíme zejména na náš hlavní byznys, kterým je výroba. Přechodem na Google Apps šetříme významné prostředky při správě HW i IS," říká Ing. Jaroslav Vendl, předseda představenstva Colognia press, a.s.
Colognia press, a.s. patří mezi významné výrobce samolepicích etiket v ČR a na trhu působí již od roku 1996.


KEYELEMENTS s.r.o. se zabývá zejména vývojem IS a poradenstvím v oblasti využití Google Apps pro podporu podnikání.


Více informací o společnosti naleznete na http://www.keyelements.org.
Více informací o Google Apps for Business na http://www.google.com/apps/intl/cs/business/index.html .Kontakt:

Jan Pálka
CTO
palka@keyelements.org
www.keyelements.org
602589936


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 12. 2011 11:13
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: KEYELEMENTS s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Zabývá se zejména vývojem IS a poradenstvím v oblasti využití Google Apps pro podporu podnikání.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.