Společnost ISOTEP s.r.o. bodovala v soutěži Firma roku 2011 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Společnost ISOTEP s.r.o. bodovala v soutěži Firma roku 2011


Mezi desítkou nejlepších firem Pardubického kraje se umístila společnost ISOTEP s.r.o. Společnost zaměřující se na zateplování panelových či obytných domů a na suchou výstavbu se probojovala do regionálního finále soutěže Firma roku 2011.

„Za úspěch v soutěži Firma roku 2011 jsem moc rád. Na konečné hodnocení má vliv i odborná komise, která se zaměřuje i na nefinanční faktory jako je přínos společnosti pro region, podnikatelské cíle a péče o zaměstnance, což o umístěných společnostech hodně vypovídá. Těší mě, že odborná porota nám dala takové pozitivní hodnocení,“ dodal k umístění v soutěži jednatel společnosti ISOTEP s.r.o. Milan Záleský.
Ocenění v soutěži Firma roku 2011 není však prvním úspěchem ústeckoorlické společnosti, která již v roce 2009 obdržela zvláštní cenu v soutěži fasáda roku za celkovou rekonstrukci domu v České Třebové. Společnost ISOTEP s. r. o. patří mezi držitele několika certifikátů (ČSN EN ISO 9001:2001, ČSN EN ISO 14001:2005, OHSAS 18001:1999) a je aktivním členem Cechu pro zateplování budov.
„V rámci generální dodávky díla dodáme a namontujeme okna a dveře, provádíme zateplení střech, včetně jejich hydroizolace, dále zajišťujeme rekonstrukce lodžií a balkónů, výměnu zábradlí, zateplujeme fasády a nabízíme i další stavební práce související s revitalizací domů,“ přiblížil zaměření společnosti Milan Záleský.
Společnost ISOTEP s.r.o. se kromě zateplování obytných a panelových domů podílí i na zateplování základních škol. Mezi poslední dokončené patří Základní škola Bratří Čapků v Ústí nad Orlicí. V brzké době přibude také Základní škola ve Sloupnici a v Třebovicích.

Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 9. 2011 12:59
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: ISOTEP s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.