Společnost HyperMedia koupila slevový portál KupDnes.cz | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Společnost HyperMedia koupila slevový portál KupDnes.cz


Společnost HyperMedia, a.s., významný provozovatel online médií, koupila od firmy Internet Info, s.r.o. slevový portál KupDnes.cz. Rozšířila tak své portfolio již o třetí server pro hromadné nakupování. HyperMedia hodlá nový portál dále rozvíjet a začátkem příštího roku také zásadně inovovat jeho design. KupDnes.cz nabídne návštěvníkům až 120 slevových akcí měsíčně.

Slevový portál KupDnes.cz bude doplňovat aktivity oblíbeného serveru HyperSlevy.cz, který je třetím největším serverem pro hromadné nakupování na českém internetu. Navíc rozšíří nově spouštěnou slevovou část portálu HyperInzerce.cz. Díky synergii těchto tří webů nabídne společnost HyperMedia zákazníkům ze strany firem širokou cílovou skupinu uživatelů. Návštěvníci serverů pak získají atraktivní a rozsáhlou nabídku nejrůznějších slev a dalších výhodných cenových akcí.

„Díky akvizici portálu KupDnes.cz významně posílíme svou pozici na trhu. Našim klientům budeme moci nabízet inzerci na třech slevových serverech mírně odlišného typu, díky tomu již nebudou muset hledat další portály pro oslovení široké cílové skupiny zákazníků,“ uvedl Petr Beneš, výkonný ředitel společnosti HyperMedia, která na českém internetu i v zahraničí provozuje celou řadu úspěšných webů a portálů. „Portál KupDnes.cz budeme aktivně propagovat a vylepšovat. Očekáváme, že na tomto serveru budeme nabízet přes sto slevových akcí měsíčně,“ doplnil Beneš.

HyperMedia hodlá portál dále zdokonalovat a postupně rozšiřovat o nové funkce. Pokud se nové funkce osvědčí, budou implementovány i do dalších slevových portálů v produktovém portfoliu společnosti. Začátkem roku 2012 pak projde portál KupDnes.cz rozsáhlejší změnou designu, která přispěje k posílení jeho atraktivity, přehlednosti a snadnějšímu ovládání.

„Akvizice portálu KupDnes.cz proběhla poměrně rychle, jednání trvala jen několik týdnů. V současnosti pracujeme hlavně na rozšíření nabídky slev a drobných úpravách některých částí stránek,“ sdělila Veronika Rejžková, specialistka marketingu společnosti HyperMedia. „Věříme, že se nám z portálu KupDnes.cz podaří vytvořit dalšího z klíčových hráčů v oblasti slevových serverů na českém internetu,“ doplnila.


O společnosti HyperMedia, a.s.

Společnost HyperMedia patří mezi nejvýznamnější provozovatele online médií na českém internetu. Do jejího portfolia mimo jiné patří největší český inzertní portál HyperInzerce.cz, prestižní katalog firem AdresářFirem.cz, KatalogMobilů.cz, web HyperReality.cz, HyperBydlení.cz, HyperZboží.cz a slevový portál HyperSlevy.cz. Kromě České republiky působí společnost HyperMedia, a.s. také v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Polsku a na Slovensku.

Kontakty

Oddělení Marketingu
HyperMedia, a.s.
Email: marketing@hypermedia.cz
Tel: +420 234 776 863
Polygon House, Doudlebská 1699/5, 140 00 Praha 4
www.hypermedia.cz

Michal Doležel
PR & Marketing Manager
Lesensky.cz
Email: dolezel@lesensky.cz
Tel: +420 608 054 696
Centrum Šumavská, Šumavská 416/15, 602 00 Brno
www.lesensky.cz

Kontakt:

Petr Lesenský
pr@lesensky.cz
+420774743800


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 11. 2011 23:11
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Petr Lesenský (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tým odborníků specializujících se na PR, média a marketing.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.