Společnost Generica se dohodla na spolupráci s PR agenturou Lesensky.cz | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Společnost Generica se dohodla na spolupráci s PR agenturou Lesensky.cz


Společnost Generica, přední slovenský výrobce doplňků stravy, se dohodla na spolupráci v oblasti PR s agenturou Lesensky.cz. Od spolupráce očekává navržení vhodné mediální strategie pro efektivní oslovení cílové skupiny a zároveň nastavení profesionálních externích i interních komunikačních procesů. Agentura Lesensky.cz bude zastupovat společnost Generica jak v České republice, tak na Slovensku.

„Agenturu Lesensky.cz jsme si vybrali na základě bohatých referencí i zajímavé nabídky. Zaujalo nás mimo jiné provázání její činnosti na českém i slovenském trhu. Očekáváme, že se nám do konce roku podaří oslovit média v obou zemích hodnotnými zprávami a naše zákazníky zajímavými informacemi. Máme co nabídnout a rádi bychom o tom dali světu vědět,“ sdělila Klára Minczinger, produktová manažerka společnosti Generica, která je co do počtu prodaných vitaminů, minerálů a nutričních doplňků stravy druhou nejúspěšnější firmou na Slovensku a třetí v České republice.

„Společnost Generica je ve svém segmentu významným hráčem na trhu. Předně se tedy budeme snažit, aby úroveň její propagace korespondovala s jejím tržním postavením. Kromě PR aktivit se do budoucna samozřejmě zaměříme i na marketing. Výsledkem první fáze spolupráce by mělo být vytvoření komplexního marketingového plánu pro rok 2012, od kterého se pak bude činnost v oblasti PR odvíjet,“ uvedl Petr Lesenský, ředitel agentury Lesensky.cz.Kontakt:

Petr Lesenský
pr@lesensky.cz
+420774743800


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 10. 2011 22:01
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Petr Lesenský (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tým odborníků specializujících se na PR, média a marketing.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.