Společnost FAIR-BIO-CAJE.CZ nově na Biodožínkách 2011 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Společnost FAIR-BIO-CAJE.CZ nově na Biodožínkách 2011


Jak už jsme informovali, společnost FAIR-BIO-CAJE.CZ prodává certifikovanou kávu, čaje a čokoládu anglického výrobce Clipper Teas nejen přes internet, ale již delší dobu využívá navíc možnosti prodávat na farmářských trzích v Praze.

Nyní se nově představí jako prodejce na 8. ročníku Biodožínek, které se konají v neděli 11. září 2011 v Nenačovicích u Berouna. Letošní 8. ročník se stejně jako ty předchozí, uskuteční v ekocentru Country Life od 10:00 do 17:00. Milovníci bio i fairtrade certifikovaných čajů si zaručeně přijdou na své, protože společnost FAIR-BIO-CAJE.CZ bude ve svém Clipper stánku nabízet daleko větší spektrum čajů značky Clipper Teas než obvykle. Zároveň bude samozřejmě možné některé z produktů ochutnat. „Trhy jsou pro nás jedinečná příležitost, jak seznámit návštěvníky trhů a zájemce o bioprodukty se značkou Clipper Teas, a zároveň se také osobně setkat s lidmi, kteří mají zájem o kvalitní výrobky. Kromě toho se snažíme našim zákazníkům objasnit koncept fungování tzv. „spravedlivého obchodu“ a pomoci jim se zorientovat mezi nabízenými bio a fairtrade produkty,“ říká Ing. Miloš Hyka, majitel společnosti.

Obecně je na základě těchto certifikátů všem spotřebitelům zaručeno, že výrobky splňují stanovené sociální, ekologické a ekonomické požadavky spravedlivého obchodu, a tak spotřebitelé mají navíc i jistotu, že při výrobě nedošlo ke zneužití dětské práce, a že byly dodrženy přísné předpisy ohledně kvality produktu a daného pracovního prostředí.

Pro aktuální informace o účasti na trzích a různých akcích sledujte stránky na Facebooku: http://www.facebook.com/FairBioCaje a měsíčník Kliprovník na webových stránkách: http://www.fair-bio-caje.cz/newsletter/.
Video z trhu na Zličíně je k dispozici k vidění na YouTube: http://www.youtube.com/user/czclipper.

Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 9. 2011 10:37
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Fair-bio-caje.cz (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnosti FAIR-BIO-CAJE.CZ je internetovým prodejcem a distributorem čajů, kávy a čokolády anglické značky Clipper Teas, která jako jedna z mála značek vlastní certifikaci Fairtrade a Bio (Soil Association Certification Ltd.).
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.