Společnost Babypoint představila své proměněné webové stránky | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Společnost Babypoint představila své proměněné webové stránky


Přední český výrobce, dovozce a distributor dětského zboží společnost Babypoint s.r.o. spustila své nové webové stránky www.babypoint.eu. Změna proběhla především po grafické a informační stránce. Nový web, představený 1. května 2011, je veselejší, modernější a díky lepší strukturovanosti informací také přehlednější. Přináší více obrázků a lépe zpracovává firemní barvy Babypointu – červenou a modrou.

Návštěvníci portálu budou pravidelně informováni o novinkách a dalších aktualitách, najdou zde podrobné informace o nabízeném sortimentu, který zahrnuje cestovní postýlky, jídelní židličky, dětské autosedačky, kočárky, golfové hole i další příslušenství, členěném dle značek/výrobců, či o prodejních místech a materiálech ke stažení. Produktové informace jsou rozdělené do dílčích záložek, ty napomáhají k rychlé a snadné orientaci. Jednou ze záložek je např. praktická informace o dostupnosti produktu, která je propojená s firemním e-shopem www.babypoint.cz.

„Nyní pracujeme na rozšíření webu o několik dalších jazykových verzí. Rádi bychom informace zpřístupnili také zahraničním zákazníkům a obchodním partnerům,“ doplňuje Zdeněk Háse, jednatel firmy Babypoint s.r.o., a pokračuje: „Pro zatraktivnění webu pro zákazníky jsme nově zavedli také možnost pravidelně si zasoutěžit o některý z našich produktů.“ V měsíci květnu tak mají návštěvníci portálu Babypoint.eu možnost soutěžit o golfové hole Babypoint Picaso. Z webu Babypoint.eu se návštěvníci mohou prokliknout i na vlastní portály dalších nabízených značek, které firma dováží a distribuuje. Pro autosedačky norské značky BeSafe se jedná o www.autosedacky-besafe.cz, značka X-lander, symbol kvalitních kočárků, je podrobně představena na adrese www.x-lander.cz. Nedávno byly spuštěny i vlastní internetové stránky nové ekonomické řady Newbuddy www.newbuddy.eu.

„Nově zaregistrovaná značka Newbuddy představuje v sortimentu Babypointu ekonomickou řadu, pod kterou nabízíme kvalitní a bezpečné zboží za ještě přijatelnější ceny. Snažíme se zákazníkům cenově přiblížit nejžádanější sortiment na trhu,“ vysvětluje Zdeněk Háse. Zákazníci tak pod značkou Newbuddy pořídí kvalitní zboží splňující základní užitné funkce, avšak s menšími požadavky na designové provedení. Název i logo nové značky Newbuddy vychází ze sousloví „your new buddy“, tedy „váš nový kamarád“. Současný sortiment značky zahrnuje jídelní židličky, cestovní postýlky, autosedačky či přebalovací podložky. Společnost Babypoint si tak, i přes doznívající ekonomickou krizi, udržuje svou pozici na českém trhu, pracuje na nových kolekcích a vyjednává expanzi do dalších zemí. V současné době firma vyváží produkty značek Babypoint a Newbuddy do 10 evropských zemí.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 7

Vydáno: 31. 5. 2011 10:38
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Babypoint s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost Babypoint, přední český výrobce a dovozce dětského zboží, byla založena v roce 1995, na začátku se věnovala především prodeji dětských kočárků. V současnosti společnost Babypoint pod stejnojmennou značkou vyrábí nejen kvalitní české sportovní a kombinované kočárky, ale rovněž golfové hole, autosedačky, cestovní postýlky, jídelní židličky, lehátka, ohrádky, přebalovací podložky a další doplňkový sortiment pro děti. Veškeré produkty jsou testovány a certifikovány podle platných evropských norem. Kromě vlastní značky Babypoint a ekonomické řady Newbuddy se společnost podílí na vývoji luxusních kočárků, golfových holí a autosedaček značky X-lander, kterou exkluzivně dováží na český trh. Další významnou součást sortimentu představují autosedačky norské značky BeSafe, které patří z hlediska bezpečnosti na samý vrchol evropského žebříčku, jak potvrzují hodnocení prováděná např. německým autoklubem ADAC. Produkty společnosti Babypoint jsou k dostání ve více než 300 smluvních prodejnách po celé ČR, společnost se pravidelně účastní mezinárodního veletrhu potřeb pro děti PRODÍTĚ či českého veletrhu zaměřeného na děti FOR KIDS .

Více informací naleznete na: www.babypoint.eu.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.