Společnost Allcom slaví 20 let od založení. Slavte s námi. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Společnost Allcom slaví 20 let od založení. Slavte s námi.


Allcom připravil jako dárek 20% slevu na nákup ve značkové prodejně na Bohdalci, Praha 10, v e-shopu www.allcnet.cz i pro VO partnery. Sleva platí pouze 20. října 2011 do 20 hodin.

Společnost Allcom letos slaví 20 let od svého založení (rok 1991).

A jak vidí uplynulých 20 let Daniel Sládek, managing director společnosti Allcom? „Úspěšně zvládáme uspokojovat zájemce o satelitní příjem TV už od 90 let minulého tisíciletí až po současný finiš digitalizace. Zastupujeme jako výhradní distributoři zahraniční renomované výrobce Homecast (dříve eMtech), Telesystem, ROVER, GSS Grundig, Grundig, RF Toute, Neta, Sharp, Smart, Astra, Quali TV, Smit, FullWay, Paysafecard a mezi naše stabilní obchodní partnery patří společnosti Skylink, CS-Link, UPC, T-Mobile, O2, Vodafone, Tipsport, Tescoma a více než 300 montážních firem z celé ČR.“
Hlavní činností společnosti je dovoz, distribuce a velkoobchodní prodej satelitní a televizní techniky, měřící techniky a příslušenství pro rozvody televizních signálů. Dále se zabývá dovozem a distribucí spotřební elektroniky a distribucí a prodejem služeb a elektronických dobíjecích kreditů mobilních operátorů, placené satelitní TV a kreditů pro bezpečné placení na internetu.
Letos v květnu byla otevřena nová značková prodejna (sídlo společnosti Allcom, Sedmidomky 457, Praha 10 – Bohdalec), která nabízí kompletní služby a servis pro příjem satelitního digitálního televizního signálu.

V prodejně máte jedinečnou možnost porovnat standardní televizní signál SD s novou nastupující technologií vysílání o vysokém rozlišení HD (High definition).

Prodejna je také kontaktním a prezentačním místem pro Skylink montážníky a koncové zákazníky a zakoupíte zde všechny schválené a doporučené Skylink HD Ready přijímače pro Českou republiku. Dále zajišťuje kompletní podporu a servis pro příjem pozemního televizního digitálního signálu a veškeré komponenty pro instalaci anténních pozemních i satelitních rozvodů.
Kontakt:

Markéta Frančová
PR Manager
marketa.francova@guideline.cz
www.allcnet.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 10. 2011 10:20
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Allcom (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.