Společnost Allcom naděluje pod stromeček | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Společnost Allcom naděluje pod stromeček


Jako vánoční dárek Vám Allcom připravil 20% slevu na nákup ve značkové prodejně na Bohdalci, Praha 10, v e-shopu www.allcnet.cz i pro VO partnery. Sleva platí pouze 6. prosince 2011 do 20 hodin.

Společnost Allcom letos oslavila 20 let od svého založení a nyní k Vánocům připravila další dárek pro své zákazníky a montážníky.

A co přeje do nového roku 2012 za společnost Allcom Daniel Sládek, managing director? „Všem našim zákazníkům a spolupracovníkům děkujeme za spolupráci a důvěru a přejeme vše nejlepší do nového roku 2012. Jako bonus k vánoční 20% slevě přidáváme 10% slevu na první nákup v novém roce uskutečněný nejpozději do 31. ledna 2012“.
Hlavní činností společnosti Allcom je dovoz, distribuce a velkoobchodní prodej satelitní a televizní techniky, měřící techniky a příslušenství pro rozvody televizních signálů. Dále se zabývá dovozem a distribucí spotřební elektroniky a distribucí a prodejem služeb a elektronických dobíjecích kreditů mobilních operátorů, placené satelitní TV a kreditů pro bezpečné placení na internetu.
Allcom zastupuje jako výhradní distributor zahraniční renomované výrobce Homecast (dříve eMtech), Telesystem, ROVER, GSS Grundig, Grundig, RF Toute, Neta, Sharp, Smart, Astra, Quali TV, Smit, FullWay, Paysafecard a mezi naše stabilní obchodní partnery patří společnosti Skylink, CS-Link, UPC, T-Mobile, O2, Vodafone, Tipsport, Tescoma a více než 300 montážních firem z celé ČR.

„K novinkám, které chystáme v příštím roce, patří rozšíření sortimentu o optické prvky, příslušenství a vybavení pro práci s optikou“, sdělil Daniel Sládek.

Značková prodejna Allcom, sídlo společnosti Allcom, Sedmidomky 457, Praha 10 – BohdalecKontakt:

Markéta Frančová
PR manager
marketa.francova@guideline.cz
www.allcom.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 12. 2011 12:20
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Allcom (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.