Společnost ACE Trade hlásí úspěch v soutěži Firma roku 2011 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Společnost ACE Trade hlásí úspěch v soutěži Firma roku 2011


Zasloužený úspěch v regionálním kole soutěže Firma roku 2011 zaznamenala společnost ACE Trade spol. s r.o. Orlickoústecká společnost skončila mezi desítkou nejlepších v kategorii Firma roku Pardubického kraje 2011.

„Do soutěže jsme se zapojili, protože jsme chtěli dokázat veřejnosti i sami sobě, že jsme úspěšný a sehraný tým odborníků v oboru,“ uvedl generální ředitel společnosti Aleš Motyčka.
Společnost ACE Trade vznikla roku 1998 a je významným distributorem a dodavatelem surovin pro chemický, farmaceutický, kosmetický a potravinářský průmysl v České republice. Svou kariéru odstartovala kosmetickým oborem, především distribucí konzervačních látek. V poslední době se firma soustřeďuje na výrobu a prodej meziproduktů, které vyrábí přímo z dovážených surovin. Takto připravené suroviny dovolí zákazníkům oprostit se od nákladů na vlastní výrobu. Společnost je držitelem Certifikátu ISO.
„Jsem nesmírně šťastný, že účast v takto oceňované soutěži dopadla pro naši společnost tak úspěšně. Víte, je třeba poděkovat všem našim zaměstnancům, kteří tvoří skvělý tým,“ dodal Motyčka.
Z velkého množství přihlášených společností postoupila do krajského kola pouze desítka významných firem. Pro konečně pořadí je směrodatné celkové skóre a osobní hodnocení poroty. Odborná komise se zaměřuje také na nefinanční faktory, jako je přínos společnosti pro region, podnikatelské cíle, ale i péči o zaměstnance. Hlas poroty tvoří 50 procent celkového hodnocení, zbylých 50 procent udává skóring.
ACE Trade – your chemical future
Kontakt:

Eva Bartošová
macat@acetrade.cz
774 994 023


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 9. 2011 11:14
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: ACE Trade spol. s r.o. (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.