Spojení kreativity studentů a zkušeností největších firem – Youth to Business fórum může začít | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Spojení kreativity studentů a zkušeností největších firem – Youth to Business fórum může začít


Youth To Business Fórum 2012 je jedinečný projekt, který umožní 200 talentovaným a proaktivním studentům získat vzdělání, tréningy a sdílet své nápady s největšími společnostmi v ČR udávajícími trendy v oblasti byznysu. Představuje tak skvělou příležitost prodiskutovat s firmami a ostatními studenty jak to skutečně chodí ve světě obchodu.

Fórum, realizované za spolupráce se studentskou organizací AIESEC, je určeno pro všechny studenty vysokých škol, kteří mají zájem pracovat na své budoucí kariéře už teď, mají vizi, nadšení dozvědět se víc a udělat víc. Pro firmy je to naopak skvělá příležitost jak oslovit nejlepší studenty, diskutovat s nimi, získávat jejich názory a pracovat na reálných projektech, které jsou pro danou společnost právě aktuální.
.
Kdy a kde se můžete těšit na tento projekt s úžasnou myšlenkou? Fórum se uskuteční dne 24.5 na půdě Vysoké školy ekonomické. Během celého dne bude probíhat 10 vzdělávacích tréningů z oblasti managementu, koučinku a leadershipu, které budou doručovat zástupci nejlepších společností v ČR. Cenné rady a tipy poskytne například Česká Pojišťovna, Komerční Banka, KPMG a ČSOB. Letos se zúčastní i zástupci HUB Praha, kteří určitě zaujmou podnikavé studenty. Čestným hostem bude p. Heinrich Homola, bývalý CEO společnosti VITANA v současnosti pracující jako business angel a kouč, který se během svého workshopu podělí o bohaté zkušenosti ze světa businessu a podnikání.

Více informací o průběhu workshopů i samotnou možnost registrace najdete na stránkách projektu Youth to Business , http://y2b.aiesec.cz/ .

Youth to Business fórum přináší možnost být o krok napřed a být ve správným čase na správném místě, kde se snoubí zkušenost s kreativitou.

Pokud se chcete dozvědět více a být informováni o podobných workshopech, sledujte FB stránky mezinárodní studentské organizace AIESEC nebo se přihlaste k odběru novinek AIESEC Česká Republika.Kontakt:

Martin Radimský
Vice-president Public Relations
martin.radimsky@aiesec.cz
http://aiesec.cz/
+420 734 753 415
+420 733 746 745


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 5. 2012 10:14
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: AIESEC Česká republika (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
AIESEC je největší studenty řízená organizace na světě. Ve více než 100 zemích a teritoriích sdružuje 50 000 studentů, kterým umožňuje získávat zahraniční odborné zkušenosti.

AIESEC přistupuje inovativním způsobem k angažování a rozvoji mladých lidí. Kromě toho, že umožňuje budovat si širokou síť osobních kontaktů, jim také pomáhá určit si cestu, kterou se ve svém životě do budoucna vydají, a stanovit si ambice, kterých chtějí dosáhnout.

Naši partneři, jež pochází z různých sektorů, na AIESEC pohlíží jako na možnost podpořit mladé lidi a získat přístup k talentovaným studentům.

AIESEC je otevřen pro všechny studenty, kteří chtějí aktivně pracovat na svém osobním rozvoji, jsou flexibilní, komunikativní, rádi pracují v týmu a nemají problém s kulturním porozuměním. Jednoduše řečeno, AIESEC rozvíjí mladé lidi.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.