Speciální noční brikety hoří po celou noc | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Speciální noční brikety hoří po celou noc


Stále více lidí hledá cenově dostupné a maximálně efektivní topivo, které vydrží teplo mnohem déle než běžná topiva. Patříte-li do cílové skupiny i vy a disponujete-li kotlem s regulací přívodu vzduchu, budou se vám zamlouvat kůrové neboli noční brikety. Tento přírodní a obnovitelný zdroj energie udrží teplo až 10 hodin!

Proč topit nočními briketami?Noční brikety hoří velmi pomalu. Spalování trvá 8 až 10 hodin, což v praxi znamená zdroj tepla po celou noc. Nebudete muset vstávat a přikládat. Zároveň se vám nestane, že po probuzení kvůli chladu v místnosti nevylezete z postele.

Kůrové brikety šetří životní prostředí. Jde o neutrální a obnovitelný zdroj energie s nízkými emisemi CO2. Lze s nimi topit v jakémkoliv kotli s regulací přívodu vzduchu a není zapotřebí žádné speciální spalovací zařízení.

Za zmínku stojí také kompaktní tvar, díky kterému je skladovatelnost nočních briket snadná. Obejdete se bez velkých úložných prostorů a můžete topivo nechat ležet ladem na suchém místě i několik let.

V porovnání s dřevěnými briketami mají kůrové brikety o 3 až 4 % vyšší obsah popela. Popel s obsahem minerálů vám poslouží jako hnojivo do zahrady.

Nakupujte mimo sezónu, ušetříte!Pokud vás noční brikety zaujaly a rozhodli jste se je vyzkoušet, máme pro vás užitečnou radu. Nejlevněji je pořídíte mimo topnou sezónu. Chcete-li za topení ušetřit nemalou částku, objednejte si topivo v období od května do července.

Preferujete-li pohodlný nákup přes internet, obraťte se na společnost Optimtop s.r.o. Jeden z nejvýznamnějších prodejců pevných paliv nabízí široký sortiment produktů a zajišťuje rozvážku po celé České republice již od jedné palety zcela zdarma. V nabídce najdete kůrové a papírové noční brikety i alternativu v podobě rašelinových briket. Více na www.optimtop.cz.Kontakt:

info@placla.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 10. 12. 2015 11:57
Kategorie: Energetika a průmysl
Název zdroje: Wobsah (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
… děláme podnikání na internetu jednodušší
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.