Speciální balíček pro motorkáře v Dětenicích | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Speciální balíček pro motorkáře v Dětenicích


Zámecký resort Dětenice přichystal pro drsné muže a krásné ženy milujících své dvoukolové rychlé stroje speciální motorkářský balíček.

Jaro se kvapem blíží a nejen mužské osazenstvo se těší, až vyndá ze svých garáží dvoukolové stroje, pod jejichž kapotou se skrývá mnoho divokých koní. Milovníci silných strojů mohou nyní využít speciální balíček pro motorkáře, který pro ně připravil Zámecký resort Dětenice.
A na co vše se mohou majitelé motorek těšit? Je pro ně přichystána večeře a vstup do Středověké krčmy s neomezenou konzumací piva či dvou litrů vína a přenocování ve Středověkém hotelu s bohatou snídaní. Ve středověké krčmě se stanete součástí tajemných dějů – upalování čarodějnic či činnosti tajemné inkvizice. Při pití dětenického piva se pokocháte uměním břišních tanečnic či vystoupením chrliče ohňů. Vaše drahé motorky na vás přes noc počkají v suchu pod střechou a pod zámkem v konírně.
„V ceně je zahrnuto i vstupné na prohlídky zámku Dětenice a pivovaru. Pro motorkáře bude v hotelovém pokoji připravena pozornost na uvítanou – dvě lahve piva značky Plzeň,“ uvedl Petr Jindrák, ředitel Zámeckého resortu Dětenice. Je možné objednat si i levnější variantu motorkářského balíčku a to bez večeře ve středověké krčmě, ovšem hlad vás stejně později přemůže a vy neodoláte šťavnatému steaku připravenému na otevřeném ohni.
Plánujete sraz motorkářů? Zavítejte do Zámeckého resortu Dětenice, kde je dostatek hlídaného místa pro vaše „motorkářské holky“ a navíc prostor pro netradiční zážitky a ubytování ve středověkém stylu. Více informací najdete na www.detenice.cz
A nyní již stačí nakopnout motorku a vydat se směr Dětenice.
Kontakt:

Zámecký resort Dětenice
info@detenice.cz
www.detenice.cz
602 728 422
493 596 132


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 3. 2012 14:37
Kategorie: Cestování
Název zdroje: Public Relations One, spol. s .r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Naše společnost se zabývá marketingem a public relations. Dobrým zvládnutím všech těchto skupin vytváříme dílčí, ale především globální marketingové komunikace (IMC). Kdy na základě analýz potřeby klienta vyvíjíme nové postupy a technologie, které Vám zaručí efektivně a kreativně posílit Vaše postavení na cílovém trhu. Ke každému zadání najdeme netradiční a nápadité řešení a vytvoříme komunikační strategii přímo na míru.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.