Soutěžní čas vypršel a společnost Sága vyhlásila vítěze Sága Tortellini soutěže | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Soutěžní čas vypršel a společnost Sága vyhlásila vítěze Sága Tortellini soutěže


Ostrava, 27. června 2011 - Dvoukolová Sága Tortellini soutěž, která probíhala od začátku dubna, byla 20. června 2011 oficiálně ukončena. Celkem 1 329 konzumentů italských produktů Sága-Tortellini zaslalo během dvou měsíců své soutěžní kódy. Šanci vyhrát hlavní výhru, kterou byla dovolená v Itálii pro dvě osoby s možností výuky windsurfingu, měl tak téměř každý. Finálové štěstí se však usmálo na Jana Veličku. Ten si poukaz na dovolenou v Itálii osobně převzal v rámci oficiálního vyhlášení výsledků, které proběhlo 24. června v sídle společnosti Sága-Tortellini ve Frenštátě pod Radhoštěm.

100+1 hodnotných cen věnovala Sága
Sága Tortellini soutěž byla odstartována 4. dubna 2011 společně se spuštěním zcela nových internetových stránek www.saga-tortellini.cz. Soutěž byla rozdělena na dvě soutěžní kola. Pokud soutěžící neuspěl v kole prvním, mohl v soutěži i dále pokračovat. Zodpovězením jednoduché otázky a odesláním odpovědi se zařadil do finále soutěže o hlavní výhru, kterou byla dovolená v Itálii. Soutěžící, jehož odpověď byla nejblíže správné odpovědi získal již zmiňovanou hlavní výhru- dovolenou v Itálii pro dvě osoby s možností výuky windsurfingu.

„Díky soutěži jsme našim zákazníkům představili nejen nové internetové stránky www.saga-tortellini.cz, ale i nově nabízené Sága produkty. Se samotným průběhem soutěže jsme spokojeni. Určitě nás potěšilo, že se někteří soutěžící nezalekli neúspěchu v kole prvním a zkusili štěstí v kole dalším. V budoucnu podobnou soutěž pro naše zákazníky rádi zopakujeme“ uvedla Helena Bezenková, ředitelka společnosti Sága.

Společnost Sága pořadatelem a sponzorem soutěže

Společnost Sága byla pořadatelem, organizátorem ale i sponzorem celé soutěže. Do soutěže poskytla 100+1 hodnotných cen v podobě batohů Dakine Pivot, fotoaparátů Olympus, Netbooků Acer eMachine či produktů z vlastní výroby v celkové hodnotě 203 500 Kč.

Společnost Sága se již od roku 1991 specializuje na výrobu italských těstovin – tortellin s různými náplněmi a bramborových gnocchi. Sága působí nejen na českém, ale i slovenském trhu. Znalosti italských odborníků, moderní technologie výroby a odbornost zaměstnanců udávají směr k úspěšné budoucnosti celé společnosti. Spolu s prvotřídní výrobou dokázala Sága spojit českou kvalitu a pravou italskou tradici.

Pro více informací kontaktujte
Tel.: 556 830 676
E-mail: info@saga-tortellini.cz
Adresa: Martinská čtvrť 3, 744 01 Frenštát p. R.Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 6. 2011 8:30
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Sága (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.