Soutěžící si zařádili na karnevale | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Soutěžící si zařádili na karnevale


Vysočina – Soutěžící Malé energetické akademie se v neděli 24. 2. zúčastnili dětského karnevalu v Hamrech nad Sázavou, který pořádala Pionýrská skupina Údolí slunce. Při té příležitosti, převzali ceny za třetí stupeň soutěže, kterou organizuje Rada dětí a mládeže kraje Vysočina a společnost E.ON.

Z jednotlivců si s třetím stupněm, který se zabýval elektrickou energií, nejlépe poradil Filip Karásek z Třebíče. Ceny za první místo v malých skupinách si rovněž Třebíče přijeli převzít Zvířáci. V kategorii velkých skupin zvítězili Trájďáci z Hamrů nad Sázavou. Všichni převzali ceny od společnosti E.ON.
„Soutěž Malá energetická akademie probíhá celý rok a je možné se do ní zapojit kdykoli v průběhu. Zúčastnit se mohou jak jednotlivci, tak skupiny dětí, rodiny, nebo školní kolektivy“ říká Jan Burda z Rady dětí a mládeže Kraje Vysočina a dodává: „pokud se někdo nestihl na webu www.energeticka-akademie.cz přihlásit nebo odevzdat první tři úkoly, vůbec to nevadí. Celkově může stále vyhrát.“
V průběhu karnevalu děti pomáhaly Hloupému Honzovi se zachráněním princezny, kterou ukrývá drak ve své jeskyni. Nakonec se vše povedlo, princezna byla vysvobozena a konala se veliká svatba, na které si všichni zatančili.
Do konce Malé energetické akademie zbývají ještě 2 stupně, po kterých se rozhodne o celkových vítězích soutěže pro letošní ročník soutěže. Pořád je možnost se do soutěže zapojit a vyhrát ceny dle vlastního výběru v hodnotě až 25 tisíc korun. Vše potřebné k soutěžení je k nalezení na webu www.energeticka-akademie.cz.

Více informací:
Lenka Vencálková, 777 955 291, mea@rdmkv.cz
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 3. 2013 19:11
Kategorie: Společnost a životní styl
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.