Soutěž o mini notebook Acer Aspire One | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Soutěž o mini notebook Acer Aspire One


Portál KdeSportovat.cz pořádá soutěž, ve které můžete vyhrát mini notebook Acer Aspire One nebo digitální fotoaparát Canon PowerShot. Stačí napsat zajímavý článek a jste ve hře.

Vyhledávač sport center v České republice KdeSportovat.cz připravil soutěž o mini notebook a digitální foťák. Zúčastnit se může každý, kdo napíše článek o sportu, cvičení nebo sportovních aktivitách a uvede v něm, že se účastní soutěže na www.kdesportovat.cz.

Článek může být napsaný jakoukoli formou (například jako novinový článek, reportáž, báseň, esej…). Oceňuje se hlavně zajímavý styl, originalita a dobrý nápad.

Hlavní cena v soutěži je mini notebook Acer Aspire One, druhý výherce získá digitální fotoaparát Canon PowerShot A590 IS a třetí v pořadí USB flash disk. Soutež probíhá od 15.4.2009 do 31.5.2009 a bude vyhodnocena čtyřčlennou porotou do 15.6.2009. Přihlášky do soutěže musí být doručeny do 31.5.2009. Bližší informace o soutěži najdete na stránkách www.kdesportovat.cz.
Kontakt:

Barbora Benediktová
barbora@twobits.cz
777872517


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 4. 2009 15:59
Kategorie: Sport
Název zdroje: two bits s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost two bits s.r.o. se zabývá vytvářením a provozem českých i zahraničních internetových portálů. Bližší informace o aktivitách společnosti naleznete na internetových stránkách www.twobits.cz.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.