Soutěž o mini notebook Acer | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Soutěž o mini notebook Acer


Vyhledávač sport center v České republice KdeSportovat.cz připravil soutěž o mini notebook a digitální foťák. Zúčastnit se může každý, kdo napíše článek o sportu, cvičení nebo sportovních aktivitách.

Vyhledávač sport center v České republice KdeSportovat.cz připravil soutěž o mini notebook a digitální foťák. Zúčastnit se může každý, kdo napíše článek o sportu, cvičení, sportovních aktivitách nebo zdravém životním stylu a uvede v něm, že se účastní soutěže na www.kdesportovat.cz.

Článek může být napsaný jakoukoli formou (například jako novinový článek, reportáž, báseň, esej…). Oceňuje se hlavně zajímavý styl, originalita a dobrý nápad.

Hlavní cena v soutěži je mini notebook Acer Aspire One, druhý výherce získá digitální fotoaparát Canon PowerShot A590 IS a třetí v pořadí USB flash disk. Soutež probíhá do 30.6.2009 a bude vyhodnocena čtyřčlennou porotou do 15.7.2009. Přihlášky do soutěže musí být doručeny nejpozději do 30.6.2009. Bližší informace o soutěži najdete na stránkách www.kdesportovat.cz.Kontakt:

Barbora Nevosádová
barbora@twobits.cz
777872517
549213002


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 6. 2009 12:03
Kategorie: Sport
Název zdroje: two bits s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost two bits s.r.o. se zabývá vytvářením a provozem českých i zahraničních internetových portálů. Bližší informace o aktivitách společnosti naleznete na internetových stránkách www.twobits.cz.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.