Soustavné zlepšování Software602 potvrzeno dalšími certifikacemi | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Soustavné zlepšování Software602 potvrzeno dalšími certifikacemi


PRAHA (30. listopadu 2011) Získání certifikací podle mezinárodních norem ISO pro řízení kvality IT služeb, řízení projektů a dopadů na životní prostředí oznámila společnost Software602. Jedná se o další krok v ambiciózním programu zvyšování kvality ve všech oblastech fungování společnosti, jehož součástí je také zavádění metodik PRINCE2 a ITIL. Společnost Software602 již byla držitelem ISO 9001:2004.

Výkonný ředitel Jan Petr uvedl: „Certifikace potvrzují to, co je patrné v každodenním životě firmy. Software602 je dnes projektově orientovanou organizací, kde správní lidé dělají věci správným způsobem. Zvláště mě těší, že to, že formalizace procesů nenarušila tradiční silné stránky Software602. Že nadále zůstáváme flexibilní firmou, která dává velký prostor pro kreativitu a kde záleží na férových mezilidských vztazích.“

Nově získané certifikace byly uděleny na základě auditu provedeného firmou Tayllor & Cox, a to podle následujících norem:

ISO 10006:2003 (systém řízení projektů). Pro získání této certifikace musela společnost Software602 prokázat, že důsledně aplikuje konsistentní projektovou metodiku, systematicky sleduje výsledky projektů, vyhodnocuje zkušenosti a neustále se zlepšuje.

ISO/IEC 20000-1 (řízení kvality IT služeb). Audit potvrdil, že Software602 je společností zaměřenou na potřeby zákazníka, že tomu odpovídají procesy a že tyto procesy jsou reálně dodržovány.

ISO 14001:2004 (dopady na životní prostředí). Tato norma pokrývá sledování a řízení potenciálních rizik a dopadů na životní prostředí a systematické úsilí o jejich snižování.

Software602 se připravuje na další certifikace a pokračuje ve školení expertů a projektových manažerů v metodikách PRINCE2 (řízení projektů) a ITIL (poskytování IT služeb). Kromě toho pokračuje v rozvoji vlastní metodiky Try&Improve, která umožňuje urychlit a snížit rizika nasazování informačních systémů.
Kontakt:

Petr Hampl
PR
petr.hampl@bogart-company.com
www.602.cz
603327556


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 12. 2011 9:34
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Software602 (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Software602 patří ke středoevropské špičce v oblasti elektronizace dokumentů a elektronizace procesů. Svým zákazníkům – velkým a středním organizacím ze všech sektorů trhu – dodává převážně řešení založená na oběhu inteligentních formulářů a tvorbě elektronických originálů dokumentů. Těží při tom z rozsáhlých praktických zkušeností, dobré znalosti legislativy a z ověřené schopnosti řídit složité projekty, kde často spolupracuje s významnými systémovými integrátory. Zároveň je dodavatelem softwarových produktů a služeb potřebných pro korektní práci s dokumenty a efektivní přechod na elektronizaci procesů.
Firma Software602 byla založena v roce 1991 a po celou dobu své historie patřila mezi nejvýznamnější hráče na českém trhu. Získala řadu místních i mezinárodních ocenění a je certifikována podle mezinárodních norem ISO 9001:2008 (řízení kvality), ISO/IEC 20000-1 (IT služby), ISO 10006:2003 (řízení projektů) a ISO 14001:2004 (řízení dopadů na životní prostředí).

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.