Snowboardový nášup “OXBOW BACK TO POWDER” | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Snowboardový nášup “OXBOW BACK TO POWDER”


Po nezkrotném snímku “OXBOW Walls Of Perception” přichází francouzská značka OXBOW se 100% backcountry filmem “OXBOW BACK TO POWDER” z produkce jezdce OXBOW týmu JP Solberga. Můžete se v něm těšit na nespoutaný freestyle, šílence na prknech, napětí a zábavu.

Oxbow tým a jeho jezdci: JP Solberg (Norsko), Kalle Ohlson (Švédsko), Thomas Gérin (Francie), Adan Baserba Berrocal (Španělsko), Thomas Delfino (Francie), Sophie Rodriguez (Francie) a David Livet (Francie) sbalili prkna a vydali se prozkoumat zákoutí hor v USA, Kanadě, Francii, Rusku, Itálii, Aljašce, Švédsku, Norsku a Japonsku. Čerstvý prašan, útesy a panensky krásná krajina představují záviděníhodný zážitek, za jehož zásluhou stojí produkce INVERT, snowboardová společnost YEAS (Paul Wats natáčel JP Solberga) a filmová produkce PIRATES (Basti Balser filmoval Kalle Ohlsona). Ti dovedli dílo do naprosté dokonalosti. „Je to úžasný pocit, pracovat na filmu “OXBOW BACK TO POWDER”. Vůbec poprvé jsem natáčel s kamarády z OXBOW na neuvěřitelných místech s pořádnými sněhovými polštáři. Nemůžu se dočkat, až uvidím výsledky,“ sděluje JP Solber.
Oxbow tímto filmem opět demonstruje svoji odhodlanost k freestyle snowboardingu a backcountry stylu, který vás dostane stejně jako jejich protagonisty.

Ochutnávka zde: http://www.youtube.com/watch?v=RmeKcMwQ-z8

SPORT KONCEPT s.r.o.
Společnost SPORT KONCEPT, spol. s r. o. patří v ČR mezi nejvýznamnější firmy působící v oblasti dovozu a velkoobchodního prodeje sportovního zboží již od roku 1990. Jsme moderní, dynamicky se rozvíjející firmou, tomu odpovídá disponované kvalitní technické zázemí, dostatečná kapacita skladovacích a obchodních prostor. SPORT KONCEPT, spol. s r. o. jde cestou výhradního zastoupení a distribuce sportovního zboží předních světových značek, mezi něž např. patří: LEKI, SCHÖFFEL, SH+, SWANS, CANADA GOOSE, MALOJA, OXBOW, DEELUXE, ROHNER, BARTH a další. Orientujeme se na oblast outdoorového, lyžařského a snowboardového vybavení, ale i vybavení pro aktivně trávený volný čas. Jsme významným partnerem pro úspěšné obchodníky se sportovním zbožím, servisy, sportovní kluby a svazy v ČR i na Slovensku.

Pro další informace kontaktujte:

maXmedia s.r.o. SPORT KONCEPT s.r.o.
Kryštof Šabacký Josef Mařík
Tel: 604 691 147 Tel: 603 507 347
e-mail:krystof@maxmediapr.cz e-mail: pepa@sportkoncept.cz
Kontakt:

Kryštof Šabacký
krystof@maxmediapr.cz
www.maxmediapr.cz
604 691 147


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 9. 2011 10:49
Kategorie: Sport
Název zdroje: Sportkoncept (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost SPORT KONCEPT, spol. s r. o. patří v ČR mezi nejvýznamnější firmy působící v oblasti dovozu a velkoobchodního prodeje sportovního zboží již od roku 1990.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.