Slovak Telekom a Ericsson podepsaly pětiletou smlouvu o manažovaných službách pro pevné sítě | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Slovak Telekom a Ericsson podepsaly pětiletou smlouvu o manažovaných službách pro pevné sítě


• První smlouva o manažovaných službách pro Ericsson na Slovensku • Pětiletý kontrakt na management provozu pevné sítě a její údržby v terénu pro Slovak Telekom

Slovak Telekom, operátor s největší nabídkou multimediálních služeb na Slovensku, člen nadnárodní skupiny Deutsche Telekom, si vybral Ericsson (NASDAQ: ERIC) jako dodavatele manažovaných služeb. Ericsson bude zabezpečovat podporu pro provozní středisko pevné sítě i její údržbu v terénu. Podle smlouvy o manažovaných službách v pevné síti – první pro Ericsson na Slovensku – přejde od 1. října 100 zaměstnanců společnosti Slovak Telekom do společnosti Ericsson, což bude významným přínosem pro rozšíření odborných zkušeností Ericssonu v oblasti poskytování manažovaných služeb.
Ruediger J. Schulz, výkonný ředitel pro oblast sítí a IT Slovak Telekom, říká: „Naši zaměstnanci na Slovensku se přidají ke globální skupině Ericsson, která zaměstnává 50 000 odborníků v oblasti poskytování služeb pracujících ve 180 krajinách. Díky nim získáme jako firma hodnotné kompetence a schopnosti pro rozvoj našeho podnikání i pro poskytování ještě lepší uživatelské zkušenosti našich zákazníků. Tuto smlouvu vnímáme jako další krok pro dlouhodobé partnerství se společností Ericsson.“
Marián Bezák, prezident společnosti Ericsson na Slovensku, říká: „Podnikání v oblasti manažovaných služeb je jedním z nejrychleji rostoucích segmentů trhu. Operátoři si uvědomují výhody toho, že se místo provozování technologie mohou plně koncentrovat na prodej a marketingovou činnost. Díky smlouvě získáme zručnost a odborné znalosti zaměstnanců společnosti Slovak Telekom. To nám umožní rozšířit podnikání na Slovensku.“
Ericsson ve světě poskytuje podporu sítím se 2 miliardami uživatelů a manažuje sítě, které slouží 800 miliónům uživatelů. Ericsson investoval 1 miliardu USD do nástrojů, metod a procesů, které umožňují operátorům nezvyšovat náklady a současně poskytovat co nejlepší zkušenost zaměstnancům a klientům.
Ericsson bude manažovat stávající sítě Slovak Telekomu, zajišťovat provoz v terénu v nejrůznějších lokalitách po celém Slovensku a bude poskytovat reaktivní a proaktivní údržbu sítě.
Poznámky pro redaktory:
Fotografie Mariána Bezáka zde
Standardní multimediální zprávy společnosti Ericsson jsou k dispozici na: www.ericsson.com/broadcast_room

Společnost Ericsson je světovým lídrem v oblasti poskytování technologií a služeb telekomunikačním operátorům. Ericsson si drží vedoucí postavení ve 2G, 3G a 4G mobilních technologiích, přičemž v globálním pohledu poskytuje podporu pro mobilní sítě s více než 2 miliardami uživatelů a udržuje si vedoucí pozici také v oblasti řízených služeb. Portfolio společnosti zahrnuje jak mobilní, tak i pevnou telekomunikační infrastrukturu, telekomunikační služby či software. V neposlední řadě do nabídky Ericssonu patří také řešení pro broadband a multimédia určená pro telefonní operátory, velké podniky a mediální průmysl. Sdružené společnosti Sony Ericsson a ST-Ericsson poskytují spotřebitelům mobilní zařízení s širokou nabídkou moderních funkcí.
Ericsson se snaží naplňovat svoji vizi, kterou lze shrnout do hesla „vedoucí hráč na širokém poli komunikace“, a to prostřednictvím inovací, technologií a udržitelných obchodních řešení. Společnost k dnešnímu dni operuje ve 180 zemích světa, kde celkově zaměstnává více než 90 000 zaměstnanců. V roce 2010 Ericsson dosáhl tržeb ve výši 203,3 miliardy SEK. Společnost Ericsson byla založena v roce 1876, její sídlo se nachází ve Stockholmu ve Švédsku. Ericsson figuruje na indexu OMX NASDAQ, Stockholm a NASDAQ New York.
www.ericsson.com
www.twitter.com/ericssonpress
www.facebook.com/technologyforgood
www.youtube.com/ericssonpress
Kontakt:

Maria Pošteková
Key Account Manager
maria.postekova@pram.cz
www.pram.cz
222351497


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 9. 2011 9:07
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.