Slevy cestování NewGo.cz | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Slevy cestování NewGo.cz


Každý z nás jistě někdy zatoužil poznávat nová místa a stát se cestovatelem či dobrodruhem. Avšak cestování není vždy levná záležitost a tak často zůstane pouze u snů. V současné době se však nabízí jedinečná příležitost, jak poznávat nevšední místa a zároveň ušetřit! Na českém trhu se objevila celá řada portálů nabízejících slevy na cestování, služby i nejrůznější produkty. Jedním z nich je slevový portál NewGo.cz zaměřující se výhradně na slevy pobytů a zážitků.

Slevy cestování na NewGo.cz zahrnují v největší míře třídenní pobyty pro dva s polopenzí, ale naleznete zde také delší pobyty, případně můžete zakoupené slevové poukazy skládat a dopřát si tak například týden krásné dovolené. S pobyty NewGo.cz poznáte zejména krásy České republiky, ale můžete se vydat také do zahraničí. Například do maďarských lázní či slovenských Tater.

Cestování se slevou pro dva

Přemýšlíte čím potěšit svého partnera? Dopřejte jemu i sobě romantický pobyt pro dva v zámeckém hotelu, lázeňský pobyt, wellness víkend, lyžařskou dovolenou nebo například víkend v některém z českých historických měst. Slevy cestování pro dva jsou skvělou příležitostí, jak spojit skvělý zážitek z cestování, krásné chvíle s někým blízkým a příznivou cenu! Nemusíte se bát, že byste za své peníze získali nekvalitní pobyt! Slevový portál NewGo.cz spolupracuje pouze s kvalitními a prověřenými ubytovacími zařízeními, které vám poskytnou ideální podmínky pro vaši spokojenou dovolenou.

Slevy cestování do zahraničí

Rádi byste cestovali do zahraničí se slevou? I v tomto případě vám má portál NewGo.cz co nabídnout. Velmi oblíbené jsou zejména lázeňské pobyty v maďarských termálních lázních, ale také lyžařské pobyty v Tatrách, turistika na Slovensku, zájezdy do Salzburku atd. Láká-li vás spíše dovolená u moře, pak můžete využít first minute, případně last minute slevy na zájezdy cestovní agentury NewTravel.cz, jejíž je součástí. Využijte tuto jedinečnou nabídku a cestujte levně se slevami cestování NewGo.cz!Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 26. 12. 2011 20:48
Kategorie: Cestování
Název zdroje: New Travel.cz s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Internetový prodej zájezdů. Zájezdy od desítek cestovních kanceláří, aktuální Last minute a First minute. Dovolená, pobyty u moře, poznávací zájezdy, eurovíkendy, lyžování, lázně, golf. Nabízíme místa jako Řecko, Španělsko, Chorvatsko, Bulharsko, Turecko, Tunisko, Egypt, Kypr, Malta, Madeira, Alpy Rakousko, Švýcarsko, Itálie, Francie, Slovensko. Také Exotiku, Thajsko, Bali, Kuba, Keňa, Dominikánská republika, Mexiko, SAE, Isla Margarita, Kanárské ostrovy, Kapverdské ostrovy.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.