Sleva 10% na dřevostavby od MS Haus | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Sleva 10% na dřevostavby od MS Haus


Sleva 10% na dřevostavbu platí pro klienty, kteří uzavřou v průběhu předváděcího dne 17.9. 2011 na stavbě dřevostavby MS 05 V Plotištích nad Labem nebo v průběhu veletrhu For Arch ve dnech 21 až 25. 9. 2011 předběžnou smlouvu na dodávku projektu a dřevostavby z nabídky typových domů společnosti MS Haus s.r.o. Sleva 10% je z ceny zvenčí dokončené vrchní stavby domu.

Slevu na dřevostavbu je možné získat za podmínek:

Závazná objednávka se smlouvou o budoucí smlouvě o dílo bude uzavřena nejpozději do 30.11.2011. Smlouva o dílo uzavřená po nabytí právní moci stavebního povolení či ohlášení stavby nejpozději do 31.5.2012. Platební podmínky budou dohodnuty v souladu se standardní smlouvou o budoucí smlouvě o dílo. Objednatel splní všechny své povinnosti vyplývající z uzavřených smluv včas a řádně. Sleva platí pro rozsah dodávky od minimálně zvenčí dokončené vrchní stavby až po vrchní stavbu na klíč, případně vč. základové desky.

Dřevostavby na klíč

MS Haus je stavební a projekční firma specializující se na dřevostavby - montované domy, zejména dřevostavby na klíč. Dřevostavby mají velmi dobré tepelně isolační vlastnosti. Projekční kancelář Vám nabízí od přípravných projekčních prací, přes studie a projekty rodinných domů pro stavební povolení až po prováděcí dokumentaci v podstatě veškeré běžné projekční práce pro dřevostavby MS Haus. Pochopitelně je specializována na dřevostavby konstrukčních systémů dodávaných MS Haus.

Kvalitní dřevostavby s certifikací

Výroba dílů dřevostavby je certifikována v souladu se zákonnými předpisy. Navíc společnost MS Haus s.r.o. se jako člen Asociace dodavatelů montovaných domů dobrovolně zavázala dodržovat nadstandardní pravidla certifikace dle Dokumentu národní kvality, která zpřísňuje požadavky zákonné certifikace a rozšiřuje je i na montáž na stavbě dřevostavby na klíč. Součástí této certifikace je i náhodné testování domů na těsnost. Záruka na konstrukci dřevostavby je 30 let.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 28. 8. 2011 17:14
Kategorie: Reality
Název zdroje: SkyMedia (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.