Slavnostní podpis smlouvy mezi VTP Roztoky a společností Eaton | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Slavnostní podpis smlouvy mezi VTP Roztoky a společností Eaton


Vědeckotechnický park v Roztokách dnes navštívila delegace z americké centrály společnosti Eaton Corporation. Při této příležitosti byla slavnostně podepsána smlouva o pronájmu části Vědeckotechnického parku Roztoky české dceřiné společnosti koncernu Eaton - Eaton Elektrotechnika, s.r.o.

Smlouvu podepsali pan Lennart Jonsson, výkonný viceprezident Eaton Corporation, a Marcel Soural, generální ředitel společnosti Trigema a.s., která je mateřskou společností VTP Roztoky.
Eaton je celosvětově působící společností v oblasti elektrických systémů, zařízení pro distribuci a řízení elektrické energie a systémů hnacích ústrojí pro nákladní a osobní vozidla. Společnost Eaton má přibližně 70 000 zaměstnanců a své výrobky dodává zákazníkům ve více než 150 zemích. Obrat celé skupiny dosáhl v roce 2010 částky 13,7 miliard USD.
Eaton Elektrotechnika s.r.o., výrobce přístrojů pro domovní a průmyslové elektroinstalace, přístrojů pro distribuci elektrické energie a záložních zdrojů, bude prostory ve Vědeckotechnickém parku v Roztokách využívat pro výzkumné účely. Bude při tom úzce spolupracovat s dalším významným nájemcem části areálu, strojní fakultou ČVUT v Praze.
„Dnešním podpisem se v podstatě dovršuje celá startovací fáze projektu Vědeckotechnického parku v Roztokách,“ uvedl Marcel Soural. „Veškeré prostorové kapacity jsou nyní zaplněny a park může začít stoprocentně plnit svůj účel.“
Z jednání během návštěvy vyplynuly možnosti širší spolupráce. Americká strana projevila zájem o využití dalších prostor. Areál Vědeckotechnického parku Roztoky, který byl dokončen v polovině roku 2010 a který vznikl za podpory Evropské unie, tento další rozvoj umožňuje a společnost Trigema jej také plánuje.
Kontakt:

Jaroslav Drda
manažer komunikace
drda@trigema.cz
www.trigema.cz
736524650
227355244


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 1. 2012 15:12
Kategorie: Energetika a průmysl
Název zdroje: Trigema a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Holding společností se zaměřením na stavební výrobu, development, správu nemovitostí a facility management, kongresovou turistiku a cestovní ruch.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.