ŠKODA Cycling Challenge | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


ŠKODA Cycling Challenge


Pojďte zažít atmosféru Tour de France 18. 9. 2011 v Praze

ŠKODA-AUTO, tradiční sponzor Tour de France, uspořádá 18. 9. 2011 v Praze ŠKODA Cycling Challenge - sérii cyklozávodů pro profesionály i širokou veřejnost. Cílem akce je přenést do Prahy atmosféru Tour de France a založit novou tradici závodů silniční cyklistiky v České republice.
Cyklistika je jedním z hlavních pilířů sponzorské strategie společnosti ŠKODA AUTO. Kromě Tour de France je značka oficiálním partnerem Giro d´Italia, La Vuelta a Espana a MS silniční cyklistiky, jejím vlastním projektem je pak Kolo pro život.
ŠKODA Cycling Challenge je závod otevřený všem příznivcům jízdy na kole, profesionálům, amatérům, dětem i rodinám. Na základě našeho průzkumu je cyklistika oblíbenou formou relaxace pro 18 % české populace, až 90 % dotázaných ale přitom upřednostňuje jízdu na horském kole. Cílem ŠKODA Cycling Challenge je také podnítit zájem o silniční cyklistiku.
ŠKODA Cycling Challenge nabízí celkem 3 kategorie závodů: Bicycle Race (70 km): pro profesionály, amatéry i týmy, Fitness Race (35 km): pro rodiny, týmy i jednotlivce a dětský Yetti Cup
(500 m – 5 km).

Účast přislíbilo 69 profesionálních cyklistů ze 13 týmů. Mezi nimi úřadující i někdejší mistři ve svých kategoriích. Na startovní čáru v Modřanech se 18. 9. 2011 postaví úřadující juniorský mistr světa na dráze František Sisr, mistři světa na dráze Alois Kaňkovský, Vojtěch Hačeský a Jan Dostál, aktuální mistr světa na silnici Petr Romula, mistr České Republiky na silnici Stanislav Kamza, juniorský mistr světa Zdeněk Mlynář a aktuální vicemistři světa Jiří Hochman a Martin Bláha.
Start a cíl ŠKODA Cycling Challenge bude v pražském Freestyle parku Modřany. První závodníci vyjedou na trať v 10 hod. V 15. 30 předá management ŠKODA AUTO vítězům speciálně designované medaile a v 16. 45 začne večerní doprovodný program – show Jenny Valenty a koncert skupin The Coolers a Monkey Business. Akce skončí ve 22.00.
Na ŠKODA Cycling Challenge je možné se zaregistrovat na internetových stránkách www.scc2011.cz, pro jednotlivce i v den závodu od 7 do 9. 30 přímo na startu. Všem závodníkům bude po celý den volně přístupný celý areál Freestyle parku Modřany, včetně výstavy fotografií, výstavy ukázkového modelu Škoda RS a dětského koutku (hry, škola jízdy na kole).
ŠKODA Cycling Challenge je příležitost pro všechny příznivce jízdy na kole vyzkoušet si atmosféru Tour de France přímo v Praze. Všem registrovaným účastníkům bude po celý závod k dispozici plný servis, tým techniků, zdravotní péče, samozřejmostí je i občerstvení na trase a stylové cyklodárky. Koncerty, jedinečné show, setkání s profesionálními cyklisty a spousta další zábavy - 18. 9. 2011 ve Freestyle parku Modřany v Praze.
Výtěžek ze startovného bude věnován nadaci Kapka naděje. Více o programu a novinky o akci jsou na webových stránkách a facebooku.
Kontakt:

Hna Novotná
PR
bohdana@service4b.cz
www.ceskyklub.cz
602420353
491006033


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 28. 8. 2011 23:28
Kategorie: Sport
Název zdroje: S4B s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
SERVICE FOR BUSINESS
- ČESKÝ KLUB PODNIKATELŮ
- firemní akce
- komunikace
- administrativa
- dárky
- atd.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.