Skládací klopové a tvarové krabice | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Skládací klopové a tvarové krabice


Přepravujete, potřebujete zabalit a uchovat vaše zboží v bezpečí? Potom jistě využijete kvalitní, ručně vyráběné krabice, obaly či kontejnery. Společnost Venkart sídlící v Opavských Vávrovicích vyrábí a prodává obaly akrabice z vlnité lepenky a jiných obalových materiálů.

Přepravujete, potřebujete zabalit a uchovat vaše zboží v bezpečí? Potom jistě využijete kvalitní, ručně vyráběné krabice, obaly či kontejnery. Společnost Venkart sídlící v Opavských Vávrovicích vyrábí a prodává obaly a krabice z vlnité lepenky a jiných obalových materiálů. Tato malosériová výroba je ideálním řešením vašich starostí. Tyto výrobky vám usnadní přepravu velkých, malých i křehkých věcí. Jsou chytře navrženy tak, aby nepoškodily uložené zboží a správně plnili svou funkci. Ze sortimentu výrobků vám mohou nabídnout skládací krabice klopové a tvarové, dále pak obaly pro zásilky, kancelářské a archivní obaly.

Skládací klopové krabice

Skládací klopové krabice, s plně se překrývajícími vnějšími klopami dna a klopami víka, se dále dělí na unifikované a víceúčelové krabice a přepravní kontejnery. Jejich využití je velice rozsáhlé a svými rozměry jsou přizpůsobeny euro paletám. Unifikované a víceúčelové klopové krabice jsou vyráběny z 3-vrstvé hnědé vlnité lepenky a nejsou tak silné, jako přepravní kontejnery vyráběné z 5-vrstvé lepenky.

Skládací tvarové krabice

Skládací tvarové krabice mají také spoustu možností pro využití. U společnosti Venkart je možno si objednat obaly na potraviny či tiskárny, dále pak krabice na víno, živá zvířata nebo krabice odnosné a dárkové. Všechny tyto modifikace mají pak ještě své specifické varianty jako například krabice na dorty, pizzu, holuby nebo králíky. Vlastnosti těchto výrobků lze ještě upravovat podle přání. Lze měnit rozměry krabic, přidávat nebo ubírat nosná ucha či průzory na etikety. Další velice vítanou službou je možnost individuálního potisku krabice sítotiskem.

Využití lepenkových krabic

Využití lepenkových krabic je opravdu obrovské. Určitě vám přijdou vhod, pokud právě něco stěhujete, ukládáte nebo jen potřebujete přepravit specifický druh zboží. Jsou dodávány v rozloženém stavu a tudíž jsou dobře skladné. Poskytují ochranu před různými vlivy poškození a manipulace s nimi je velice jednoduchá.Kontakt:

pr@e-kom.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 26. 7. 2011 13:21
Kategorie: Cestování
Název zdroje: ekom promotion (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.